Новини

У зв'язку з відключеннями електроенергії, можливі перебої в роботі інфолінії ОсвітаПоль. Ми обов'язково до вас перетелефонуємо відразу, як це буде можливим. Вибачте за незручності.

20 Січня, 2023
Мережа продуктових магазинів Польщі
Мережа продуктових магазинів Польщі

Польські продуктові магазини завжди викликали інтерес у наших покупців своєю різноманітністю, якістю товарів і цінами.  Тим, хто жодного разу не бував у Польщі ця інформація буде особливо корисною.

Польща може похвалитися різноманіттям продуктових мереж, однак найбільш відомі марки належать зарубіжним власникам.  Tesco належить Великобританії, Biedronka - Португалії, а Lidl- Німеччині.

Найпоширенішим супермаркетом є Zabka.  Це мережа дрібних продуктових магазинів, з невеликими націнками на продукти, магазини завжди знаходяться в пішій доступності та й більшість працює у неділю.  У Жабці можна знайти всі необхідні товари.  Маючи такий магазин під боком, не доведеться шукати інший.

Наступним, не менш відомим супермаркетом є Biedronka.  Бедронка так само є мережею дрібних магазинчиків, але часто зустрічаються і досить великі.  Найчастіше ця мережа має великий асортимент доступних продуктів, в основному зроблених тільки для поширення цими магазинами.  На відміну від Жабки, тут доступні побутова хімія, дитячі товари й косметика.  Крім того, Бедронка є одним з найдешевших продуктових магазинів і дуже часто запускає різні акції, а акційні товари виставляються в центрі магазину в великих ящиках.

Конкурентом Бедронка вважається Lidl, який так само дуже поширений по всій країні й має схожу політику з Бедронка.  Головною відмінністю є наявність великого асортименту продовольчих товарів поряд з продуктами.  Ціни в Беронці та Лідлі майже не відрізняються, проте існує багато продуктів, які можна знайти тільки тут.  Самі поляки воліють все-таки купувати в Lidl, оскільки тут можна придбати якісну німецьку побутову хімію.

Найцікавішою мережею можна назвати Carrefour.  Є як і маленькі магазини (Carrefour Express), так і величезні гіпермаркети, які розташовуються  у великих торгових центрах.  Нещодавно в Польщі відкрився безконтактний Carrefour, який працює 24/7 і пропонує найнеобхідніші продукти та навіть каву.  Carrefour вважається не з дешевих і все ж відрізняється невеликою націнкою на продукти, але воно того варте.  Ця мережа пропонує свою лінію продуктів, як раз вона і є дешевшою.  Відмінністю гіпермаркетів служить відділ Carrefour Bio.  Тут можна знайти продукти правильного харчування на будь-який смак.  Так само цей магазин пропонує величезний вибір веганських і вегетаріанських продуктів.

Ну і звичайно найбільшими та найвідомішими  продуктовими мережами по всій Польщі є Tesco та Auchan.  Тут ви зможете побачити величезну різноманітність товарів на будь-який смак і гаманець.  Тут продаються як продукти, так і продовольчі товари.  У таких гіпермаркетах можна провести не одну годину.  Великою перевагою для туристів є можливість повернення Tax Free в повному обсязі.

Звичайно, згадати й перерахувати всі торгові марки просто неможливо, адже в Польщі відкривається все більше і більше нових магазинів.  Але вище перераховані є найбільш поширеними й затребуваними.


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль».
Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

 

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!