Новини

27 Жовтня, 2021
Вивчаємо польську мову від А 1 до С
Вивчаємо польську мову від А 1 до С

Знання польської мови - перша умова для вступу до навчальних закладів Польщі.  Вибираючи програму навчання польською мовою можна отримувати хорошу стипендію.  Знайти роботу, навіть на першому курсі, теж набагато простіше зі знанням мови.

Розгляньмо, що з себе представляють рівні польської мови?

Вивчення польської мови ведеться відповідно до CEFR - це загальноєвропейська система рівнів володіння іноземною мовою.  Згідно з цією системою існує кілька рівнів - A, B, C (у кожній категорії по 2 групи), всього виходить шість рівнів.

A1- елементарний рівень.  Особи, які володіють таким рівнем, можуть розуміти співрозмовника, якщо він говорить повільно, і використовувати у своїй промові прості фрази й вирази, які стосуються потреб щоденного життя.

A2- елементарний просунутий рівень.  Людина може розуміти прості вирази, які стосуються сім'ї, роботи та навчання.  Так само може висловити думку на якісь знайомі теми.

B1- основний рівень, вважається більш просунутим.  Це і є мінімальний рівень для вступу до вузів Польщі.  З основним рівнем людина може висловлюватися в більшості ситуацій, вміє утворювати усні та письмові висловлювання.

B2- середній загальний рівень.  Спілкування на різні теми, участь в дискусіях,  спонтанна мова з польськими співрозмовниками вже не здається чимось складним.  Можна спокійно вчиться в університеті, розуміти викладачів, спілкуватися з ними й правильно писати.

C1- рівень ефективного володіння мовою.  Можна формулювати складні, чіткі і добре складені усні та письмові фрази в спілкуванні зі знайомими, в громадських, освітніх і професійних контактах.

C2- просунутий рівень.  Він майже дорівнює рівню польської мови місцевих жителів.  Людина може легко зрозуміти все, про що говорять навколо і коректно їй.

Якщо ви збираєтеся переїжджати в Польщу, то варто заздалегідь зайнятися вивченням мови, навіть якщо навчання буде проходити англійською.  Підучити польську можна самостійно, але найкращим варіантом буде піти на курси польської, адже під наглядом професіоналів своєї справи вчити набагато легше і мотивації набагато більше!

Чому з нами польський вивчати краще?

Наша програма є авторською і заснована на кращих підручниках.

Навчання спрямоване на конкретні цілі: навчання, роботу або отримання Карти Поляка

У нас можна пройти тестування, щоб призначити вас у відповідну групу.

Всі робочі матеріали входять у вартість курсу

У нас працюють тільки досвідчені й кваліфіковані фахівці

Ми підберемо для вас зручний та індивідуальний графік – займатися можна в вечірній час посеред тижня або ж тільки щовихідного.

Ми економимо ваші гроші.  1 година занять у нас коштує від 72 грн. 

Наше правило - потрібно вчити польську мову не довго, а ефективно!

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль».
Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info

 

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!