Новини

29 Березня, 2021
Популярні оператори мобільного зв’язку в Польщі
Популярні оператори мобільного зв’язку в Польщі

Популярні оператори мобільного зв’язку в Польщі

Неможливо уявити сучасне життя без мобільного зв'язку.  Тому, першим завданням, яке потрібно виконати по приїзду в Польщу - активувати сім карту польського мобільного оператора.  Карту ви отримаєте в офісі ОсвітаПОЛЬ ще перед поїздкою.  Ми заздалегідь вивчаємо це питання і вибираємо відповідного оператора.  Однак, зверніть увагу, що в Польщі ви завжди зможете поміняти оператора, не змінюючи при цьому сім карту.

Кожен вибирає оператора за своїми особистими критеріями та перевагами.  Комусь більше потрібні дзвінки, комусь -  інтернет.  Але, як показує практика, найважливішим фактором є швидкісний інтернет.  Іноземцю в новій країні дуже важливо завжди мати доступ до Google maps, Jakdojade та до різних соціальних мереж, щоб вільно спілкуватись з рідними та близькими.

Найпопулярнішими польськими операторами є:

Play

Цього оператора найчастіше і вибирають як місцеві жителі, так і приїжджі.  Play пропонує найзручніші тарифи, а його користувачі мають можливість брати участь в різних акціях.  Купити сім карту можна практично в будь-якому кіоску чи магазині.  Кращою пропозицією оператора всередині мережі є безкоштовні дзвінки та СМС і дуже хороший інтернет.  У додатку цього оператора можна легко розібратися і вибрати відповідний тарифний план за дуже приємною ціною.  Існує окрема вигідна пропозиція для тих, хто хоче дзвонити в Україну.

T-Mobile

Це ще один відомий німецький оператор.  Тарифи польських операторів багато в чому схожі, але є деякі суттєві відмінності.  При перевірці балансу, будьте готові до того, що послуга є платною - від 5 до 10 грош.  Обов'язковою умовою використання послуг цього оператора є постійна наявність на рахунку мінімум 15 злотих.  Одна з найбільш вигідних пропозицій  - це безліміт на розмови та смс по Польщі + 10 ГБ інтернету за 25 злотих на місяць.

Orange

Це популярний в Європі французький оператор, який став відомим після своєї вигідної пропозиції Orange Yes (мається на увазі безліміт по внутрішнім дзвінкам).  Інтернет тут не завжди вигідний, іноді доведеться заплатити 15 злотих за 1 ГБ.  Найцікавішою пропозицією є: безлімітні дзвінки по Польщі та в роумінгу + інтернет в Польщі та роумінгу. 3 ГБ за  35 злотих в місяць.

Plus

Один з найпопулярніших операторів Польщі.  Дуже часто змінюють свої тарифні плани й додають нові акції.  З даного оператора можна здійснювати дзвінки в Україну по 19 грош у хвилину.  Найбільший інтерес представляють пакети інтернету.  В оператора Plus напевно одна з найкращих зон покриття 4G і LTE.  Ще є одна цікава пропозиція для тих, кому краще нічне життя - 200 ГБ за 10 злотих на місяць, але діє тільки з 1:00 до 7:00.

Всі оператори можуть похвалитися унікальними тарифними планами, тому вибір залежить тільки від ваших особистих переваг.  Також кожен з перерахованих вище операторів надає хорошу клієнтську підтримку в разі виникнення проблем.


 

 Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль».

Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info

 

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!