Новини

29 Травня, 2021
Що вивчають на факультеті археології?
Що вивчають на факультеті археології?
Що вивчають на факультеті археології?
Археологія відіграє важливу роль у вивченні минулого, вона дає розуміння історії через дослідження й аналіз першоджерел. Археологія вивчає матеріальну культуру та дані про стан навколишнього середовища, які залишилися від попередніх цивілізацій. Археологія життєво необхідна, позаяк вона дозволяє краще зрозуміти наше минуле. В першу чергу, це належить до древніх цивілізацій, які не залишили майже ніяких письмових документів для істориків.
 
Археолог - це історик, який вивчає побут і культуру древніх людей на підставі різних артефактів. Він займається розкопками стародавніх поселень і вивченням артефактів.
 
Необхідно відзначити, що археологія не терпить випадкових людей, тому ті, хто вибирає цю спеціальність, повинні ознайомиться з особливостями цієї професії і тільки потім - вирішувати, чи його це покликання. Археолог не має права на фантазії. Всі його висновки повинні спиратися на чіткі докази.
 
На такому факультеті вивчають предмети, які не завжди мають пряме відношення до археології. Це антропологія, етнографія, геральдика, нумізматика, текстології, фізика, хімія та статистика.
 
Факультет археології пропонує безліч спеціальностей:
Археологія
Археологічна спадщина
Доісторична й середньовічна археологія
Історична й судова археологія
Археологія нового світу
Археологія кам'яного віку
Археологія бронзового віку
Східна та стародавня археологія
 
Випускники такого факультету найчастіше мають складну, але цікаву роботу, професія не з легких. Роботу найлегше знайти в науково-дослідних інститутах, навчальних закладах, можна працювати археологами та науковцями музеїв, а також консультантами в області історії, культури та археології.


 Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль»
 
Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!