Новини

26 Липня, 2022
Незамінний помічник у польському місті: pljakdojade.pl
Незамінний помічник у польському місті: pljakdojade.pl

Незамінний помічник у польському місті: pljakdojade.pl

Щоб завжди бути в курсі розкладу і ніколи не чекати на зупинках, існує чудова програма, яка стане вам незамінним помічником у повсякденному житті.

Сервіс JakDojade – це послуга, яка дозволяє спланувати оптимальний маршрут на громадському транспорті. Тут ви зможете дізнатися, який транспорт краще вибрати, де, коли і як зробити пересадку, а також сайт показує вартість квитків та розклад транспорту по кожній зупинці.

Щоб було зручніше користуватися даним сервісом, рекомендується завантажити програму, яка доступна як для системи IOS, так і для Android.

Як користуватися програмою JakDojade?

- Заходимо у додаток і у верхньому кутку бачимо значок, який дозволяє поміняти місто, а трохи нижче знаходиться ваша точка відправлення А та точка призначення Б, туди вписуємо адресу.

- Потім ліворуч з'являється віконце з інформацією: через скільки відправляється транспорт, його номер, час поїздки, кількість зупинок, пересадок тощо, а праворуч – карта з маршрутом.

- Якщо потрібно подивитися маршрут руху певної лінії, то переходимо у вкладку "Rozkłady" та вписуємо номер автобуса. Відкриваються всі зупинки автобуса і можна побачити, через який час відправляється автобус та його повний розклад.

Все дуже легко та просто. У додатку також можна купити квиток на транспорт.


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації, стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль».

Прес-центр ОсвітаПоль™

(044) 584-49-26

(097) 747-64-02

(050) 437-28-03

info@osvitapol.info 

www.osvitapol.info