Новини

28 Березня, 2017
ОсвітаПоль на хвилях Української служби Польського радіо
ОсвітаПоль на хвилях Української служби Польського радіо

ОсвітаПоль на хвилях Української служби Польського радіо


Руслан Сорока, генеральний директор Програми «ОсвітаПоль», побував у гостях Української служби Польського радіо у Варшаві для запису цікавої і дуже пізнавальної радіопередачі для української молоді та їх батьків.

Прослухати цю передачу українці могли на хвилях радіо «Ера-ФМ» під час години Польського радіо, яка щоденно розпочинається об 19.30.

 

Інформація, яку намагались донести до слухачів польська журналістка Лідія Залітач та Руслан Сорока, стосувалась, в першу чергу, тих молодих людей, які хочуть здобути європейську освіту і дивляться у бік Польщі. Зрозуміло, що Польща має найбільше переваг серед європейських країн у наданні якісної освіти за світовими стандартами для українського населення. Але чи все так легко? Де шукати допомоги, щоб вступ відбувся успішно, а перший і, мабуть, найважчий рік пройшов без ускладнень?

Звісно, потрібно звернутись до найкращого професійного посередника у цій справі, такого як освітня Програма «ОсвітаПоль», яка вже більш ніж 13 років успішно займається вступом українців до польських вузів. Про всі переваги польського навчання, процедуру вступу та можливі проблеми і шляхи їх вирішення детально розповів Засновник «ОсвітаПоль» у радіопередачі. Але головний меседж, який Руслан Олександрович намагався донести до радіослухачів, це те, що польська освіта – це реальна альтернатива українській освіті, питання стоїть лише за абітурієнтом, яку з них він обере. 

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!