Новини

27 Грудня, 2022
ЗИМОВИЙ НАБІР ДО ПОЛЬСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ ВІДКРИТО!
ЗИМОВИЙ НАБІР ДО ПОЛЬСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ ВІДКРИТО!

Якщо ви не вступили до ВУЗу влітку або рішення про вступ прийняли тільки зараз - ця новина для Вас!

Провідні вищі навчальні заклади Польщі відкрили черговий набір абітурієнтів та запрошують Вас до здобуття вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, інженер чи магістр! Прийом документів розпочався з 1 грудня і триватиме до 15 січня, навчання розпочнеться в березні.

Це є однією з важливих відмінностей польської системи вищої освіти від української: набір до польських вузів відбувається двічі на рік: головний (початок навчання - у жовтні) і додатковий (зимовий, навчання розпочинається з березня). Додатковий набір робить навчання в Польщі ще більш привабливим та конкурентним. І якщо студент з якихось причин проґавив вступну кампанію влітку, проте вирішив для себе поступати, то в нього є чудова можливість не втрачати час, а розпочати навчання вже зараз.

Частина державних та приватних польських вищих навчальних закладів проводять додаткові зимові вступні кампанії, не змінюючи правила вступу та процесу навчання, якщо порівнювати з головним набором. Практика проведення додаткових наборів до університетів не є суто польською, така тенденція спостерігається у всій Європі.

Пропонуємо до Вашої уваги вузи, які відкрили додатковий набір на навчання:

Суспільна академія наук (Варшава),
Суспільна академія наук (Лодзь),
Гуманітарно-економічна академія у Варшаві,
Академія «Вістула»,
Міжнародний університет логістики й транспорту (Вроцлав),
Колегіум "Цівітас" (Варшава),
Університет банківської справи у Вроцлаві,
Університет банківської справи в Познані.

Для магістрів свої двері відкрили політехнічні та природничі університети:
Вроцлавська політехніка, Варшавська, Краківська, Люблінська, Ченстоховська, а також Вроцлавський природничий університет і Аграрний університет ім. Г. Колонтая в Кракові

Документи можна подати у найближчому відділенні «ОсвітаПоль» з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00 або ж онлайн. Телефонуйте: 0977476402; 0504372833


Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!