Новини

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

22 Лютого, 2023
МАГАЗИНИ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ В ПОЛЬЩІ
МАГАЗИНИ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ В ПОЛЬЩІ
МАГАЗИНИ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ В ПОЛЬЩІ
Правильне харчування – про це замислюється кожен. В інтернеті можна знайти безліч корисних та здорових рецептів. Але багато з них включають такі інгредієнти як: мигдальне молоко, кокосове борошно, кукурудзяний крохмаль, рослинні йогурти, безлактозне молоко, кокосовий цукор і так далі... Але потім виникає питання: "А де все це можна купити?"
Відповідь на це питання максимально проста. У кожному більш-менш великому продуктовому магазині є відділи здорового харчування, де можна знайти найнезвичайніші продукти без цукру, лактози, глютену і в тому числі продукти для веганів.
Корисну їжу можна купити практично скрізь, починаючи від Carrefour Bio, Auchan, Piotr I Pawiel та закінчуючи навіть маленькими магазинчиками, типу Zabka та Biedronka.
Але продукти в еко-відділах досить дорогі, тому існують спеціальні магазини у всіх містах Польщі, де можна придбати ті ж самі продукти. Це Smaki Natury, Eco Zrowie, Ale Zielony Sklep, Organic та інші. Також не варто забувати про різні інтернет-магазини, в яких зібрані корисні продукти з усього світу та еко-ресторанчики, що спеціалізуються на здоровій їжі.
Майже 77% мешканців Польщі погоджуються із твердженням "Ти - це те, що ти їси". І 62% з них готові платити більше за здорове та правильне харчування, тому такої величезної різноманітності продуктів з гарним складом як в Польщі, важко знайти деінде.
На додаток, з 2021 року в Польщі було введено в дію постанову про обмеження трансжирів у харчових продуктах, крім трансжирів тваринного походження. Це означає, що з полиць магазинів можуть зникнути певні шкідливі продукти: чіпси, гамбургери, цукерки, морозиво, пончики тощо, які не відповідатимуть стандартам ЄС.
Отож, коли ви навчатиметесь в ПОЛЬСЬКОМУ ВУЗІ,  ви знатимете, де будете купувати такі продукти.

Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info

ОСТАННІ НОВИНИ

13Червня
ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК ДО ПОЛЬСЬКИХ ТЕХНІКУМІВ ТА ЛІЦЕЇВ!
 Заявки на гарантований Вступ - 2024 до польських технікумів та ліцеїв 
Детальніше
27Травня
НАВЧАННЯ УКРАЇНСЬКОЮ або РІЧНІ КУРСИ В ПОЛЬЩІ

Не знаєте польської мови, але маєте велике бажання навчатись в Польщі вже з жовтня 2024 року? Маємо для вас пропозиції!

Детальніше
19Травня
Польські технікуми та ліцеї - безкоштовне навчання для українців

Якщо вас цікавить освіта в Польщі, не обов’язково чекати закінчення 11 класу — польські ліцеї та технікуми радо відчиняють свої двері для українців. Маючи на руках свідоцтво про повну середню освіту після закінчення 9 класу, ви можете продовжити навчання в Польщі безкоштовно!

Детальніше
07Травня
Що вивчають на факультеті "Графічний дизайн"?

Цікава, затребувана та високооплачувана спеціальність

Детальніше
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!