Новини

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

07 Травня, 2024
Що вивчають на факультеті "Графічний дизайн"?
Що вивчають на факультеті

Що вивчають на факультеті "Графічний дизайн"?

Програма вищої освіти “графічний дизайн” є однією з найпопулярніших серед молоді. Нині все так чи інакше пов'язано з комп'ютерами, тому таких фахівців дуже цінують. Так само привабливим є те, що можна працювати віддалено, що важливо сьогодні.
Комп'ютерна графіка - це сфера діяльності, в якій використовуються комп'ютерні програми для створення зображень і візуальних ефектів. А також для обробки візуальної інформації, яку одержують із реального світу, з використанням сучасних технічних та програмних засобів.
Графічні дизайнери, по суті, створюють візуальне середовище. Від них залежить графічне оформлення всього, що ми бачимо довкола.
Навчальна програма включає як загальноосвітні, так і професійні дисципліни, наприклад, проєктування, мультимедіа, фотографія, цифровий малюнок, креативні технології та бренд-менеджмент.

Навчальна програма передбачає вивчення графічних програм, таких як: Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe After Effects та Adobe Acrobat Pro та інші.

Спеціальності тут на будь-який смак. Кожен може вибрати конкретну сферу діяльності, де він хотів бути розвивати свої навички.

- Мультимедійні технології
- 3D-графіка, ігрове мистецтво
- Анімація 3D
- АРТ Медіа
- візуалізація
- Графіка для бізнесу
- Графічний дизайн та фотографія
- Комп'ютерна графіка - ігровий дизайн та спецефекти
- Науки про Землю у мінливому світі
- Рекламна фотографія та інтермедія у ЗМІ та в Інтернеті
- Художня графіка
- Цифрова графіка

Фахівці такого профілю, як правило, отримують гідну оплату, однак працювати доводиться багато. Робота дизайнера є кропіткою працею, потребує комунікативних й творчих здібностей, терпіння і посидючості.
Після закінчення навчання, випускник може обіймати такі посади:
-Web-дизайнер
-Game-дизайнер
-Аніматор
-Артдиректор
-Верстальник
-Декоратор та реставратор
-Художник
-Дизайнер, практично будь-якого напряму, починаючи з одягу, інтер'єру та меблів, закінчуючи рекламними агенціями та дизайном мобільних додатків.


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти проживання в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль».
Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info

 

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!