Новини

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

02 Липня, 2024
ЯК ОТРИМАТИ ОРИГІНАЛ ВИТЯГУ З ВІДОМОСТЕЙ РЕЗУЛЬТАТІВ НМТ
ЯК ОТРИМАТИ ОРИГІНАЛ ВИТЯГУ З ВІДОМОСТЕЙ РЕЗУЛЬТАТІВ НМТ
ОРИГІНАЛ ВИТЯГУ З ВІДОМОСТЕЙ РЕЗУЛЬТАТІВ НМТ
02 липня в персональних кабінетах учасників розмістили інформацію про результати основних сесій НМТ за шкалою 100–200 балів.
У персональному кабінеті у вкладці «Результати» також доступна опція формування Інформаційної картки учасника НМТ, необхідної для вступу до закладів вищої освіти України.
До уваги учасників, яким потрібно подати оригінал документа з результатами НМТ-2024 до закордонного закладу освіти (вимагають деякі польські вузи в т.ч.)
З 28 червня на нашому вебсайті УЦОЯО доступний «Сервіс формування запиту для отримання інформації з відомостей результатів».
За допомогою цього спеціального сервісу можна замовити витяг з відомостей результатів НМТ (довідку з підписом директора УЦОЯО та печаткою установи).
Виготовлення та видавання витягів УЦОЯО здійснює на безоплатній основі в строки, визначені Законом України «Про звернення громадян» – до 5 робочих днів.
Український центр оцінювання якості освіти відправляє оригінали замовлених документів лише в межах України «Укрпоштою» (коштом установи) або «Новою поштою» (заявник замовляє за власний рахунок послугу «Кур’єрська доставка»). Витяга можна забрати особисто за адресою: вул. Володимира Винниченка, 5, м. Київ.
ЗАМОВИТИ ВИТЯГ З ВІДОМОСТЕЙ РЕЗУЛЬТАТІВ НМТ-2024 МОЖНА ЗА ПОСИЛАННЯМ:
Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль».
Пресцентр ОсвітаПоль™
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
(044) 584-49-26
info@osvitapol.info
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!