Новини

28 Жовтня, 2015
Відкриття регіонального філіалу у Вінниці
Відкриття регіонального філіалу у Вінниці

 

19 жовтня 2015 року відбулося урочисте відкриття довгоочікуваного філіалу «ОсвітаПоль» у місті Вінниця. Це була відповідь на численні звернення наших теперішніх і потенційних клієнтів та на потребу у відкритті нового повноцінного регіонального представництва у центральній частині України.

Вінницький філіал зручно розташувався у центральній частині міста у сучасному торгівельному центрі "Feride Plaza". Окрім освітніх та консультаційних послуг, направлених на комплексне вирішення проблем, пов’язаних зі вступом, навчанням та проживанням українських студентів та абітурієнтів у Польщі, Вінницький філіал буде надавати послуги з вивченням польської мови.

Курси польської мови у Вінниці стануть в нагоді не лише майбутнім студентам, а й особам, які прагнуть виїхати до Польщі на постійне місце проживання чи на заробітки. Зручне розташування офісу, фахові викладачі та унікальні плідні програми навчання допоможуть за короткий термін та максимально ефективно вивчити польську мову.

Завітайте до Вінницького філіалу за адресою вулиця Пирогова, 23-Б, ТЦ «Feride Plaza». Прийом відвідувачів проводиться за попереднім записом по телефону (097) 747-64-02.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!