Новини

29 Лютого, 2016
Профтехучилища Польщі – гарна альтернатива вищій освіті

Все більшої популярності останнім часом набуває ексклюзивна освітня пропозиція від «ОсвітаПоль» - професійно-технічна освіта у Польщі. Це досконала альтернатива вищим навчальним закладам, адже багато людей хочуть отримати польський диплом та добре оплачувану роботу в ЄС, проте не кожен бачить себе студентом польського вишу. Причини на те у кожного різні, дехто не хоче і на має змоги навчатися 3-5 років і витрачати на те певні кошти. А хтось вже просто виріс з студентських років і хоче здобути нову професію або підвищити і підтвердити свою кваліфікацію.

Польські технікуми надають гарну можливість працьовитим українцям за відносно короткий проміжок часу отримати диплом про базову технічну освіту європейського зразка недорого або й зовсім безкоштовно. Останнє стає можливим завдяки Європейським структурним фондам, які часто фінансують профтехучилища Польщі. Таким чином європейська професійно-технічна освіта може бути абсолютно безкоштовною для українців, потрібно лише платити за проживання та харчування.

Переваги професійно-технічної освіти у Польщі

  1. Доступна вартість навчання – від 20-30 євро на місяць або безкоштовно.
  2. Недовгий термін навчання – 1-2 роки, в залежності від обраної кваліфікації. Є можливість, провчившись 1 рік і отримавши диплом кваліфікованого працівника, влаштуватись на роботу і продовжувати своє навчання ще 1 рік, щоб мати вищу кваліфікацію і, як наслідок, вищу зарплатню.
  3. Дозвіл на проживання в Польщі. Навчання в Польщі в профтехучилищах надає право на отримання легального дозволу на перебування в Польщі, а, відповідно, і в країнах ЄС. Це означає, що студент може подорожувати і рухатись без кордонів по європейському простору.
  4. Перспектива працевлаштування в Польщі та країнах ЄС – це, мабуть, найбільша перевага. По закінченню нетривалого навчання випускник отримає диплом про базову технічну освіту, який визнається в Польщі, Україні і Європейському Союзі. Це відкриває перед кваліфікованим працівником найбільш очікуваний та добре оплачуваний ринок праці в Німеччині.

Навчання в технікумах Польщі передбачає одночасну трудову зайнятість студентів, тому нерідко заняття проводяться 1-3 рази на тиждень в післяобідній час або на вихідних. Це дозволяє студентам не лише працювати в Польщі в інших містах, а навіть працевлаштуватися у Німеччині, де зарплатня значно вища. Так, практика «ОсвітаПоль» показала, що таке можливо. У будні студент працює в Берліні, а на вихідні приїздить на навчання до Варшави, щоб здобути ще вищу кваліфікацію і мати високооплачувану роботу. До речі, квиток на автобус Варшава-Берлін коштує 16-20 євро, а на швидкісний комфортний потяг – 29 євро.

Отже, наша власна доля у наших руках. У 2014 році «ОсвітаПоль» вперше ввела на український ринок нову освітню пропозицію – професійно-технічна освіта у Польщі, і з того часу вже сотні українців уміло використалися своїм шансом. Польська технічна освіта – це можливість отримати диплом європейського зразка з затребуваної спеціальності і перспективу знайти високооплачувану роботу.

Подбайте про своє майбутнє і Ви, отримайте освіту європейського зразка разом з «ОсвітаПоль».
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!