Новини

Відповідь на актуальні питання польської освіти в інтерв’ю з засновником Програми «ОсвітаПоль»
Відповідь на актуальні питання польської освіти в інтерв’ю з засновником Програми «ОсвітаПоль»

 

Не так давно журналісти «5 каналу» відвідали столицю Польщі й особисто поспілкувалися з засновником та генеральним директором Польсько-української Програми «ОсвітаПоль» - Русланом Сорокою. В контексті зростаючої зацікавленості українських абітурієнтів польською освітою напередодні найвідповідальнішого періоду вступної кампанії 2017 розмова з Р.Сорокою є дуже інформативною та цікавою. Запис інтерв’ю проходив у дуже гарному та знаковому місці для кожного польського освітянина – в Бібліотеці Варшавського університету, яка являється символічним місцем польської культури та науки.

В інтерв’ю генеральний директор Програми дає відповіді на багато питань, що виникають у майбутніх студентів та їх батьків, які розмірковують над здобуттям вищої освіти за кордоном, зокрема у Польщі. Наприклад, він розповідає про сьогоднішні реалії в системі європейської освіти, про перспективи працевлаштування студентів польських ВИШів на світовому ринку праці, про переваги співпраці з «ОсвітаПоль» та ін.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!