Новини

23 Вересня, 2018
Плануєш навчатися в Польщі? Вивчай мову!
Плануєш навчатися в Польщі? Вивчай мову!

 

Ніхто не стане заперечувати, що знання польської мови є обов’язковим, якщо ви вирішили отримати вищу освіту в Польщі. І не лише для навчання потрібно знання мови (є спеціальності з англійською мовою викладання), адже жити тривалий час в іноземному мовному середовищі, не розуміючи його, досить складно. Щодня студент буде зіштовхуватися в транспорті, магазинах, гуртожитку, в ректораті з людьми, які спілкуються виключно польською.

Програмою «ОсвітаПоль» помічено, що від рівня володіння польської мови до початку навчання залежить швидкість адаптації студента до нового середовища. Чим вищий рівень, тим легше молодій людині акліматизуватися в новій країні. Тому якщо питання з країною навчання вирішено, радимо якнайшвидше розпочинати вивчення польської мови.

«ОсвітаПоль» має всеукраїнську мережу мовних шкіл, які на високому професійному рівні за власними унікальними програмами, що доказали свою ефективність, навчають польській мові підлітків та дорослих. Мовні школи мають усі необхідні умови для комфортного навчання та зручне розташування в центрі таких міст: Київ, Харків, Кропивницький, Івано-Франківськ, Дніпро, Одеса, Вінниця.

Проте з розвитком комунікаційних технологій з’явились нові методи вивчення польської мови, серед яких найрезультативніший – це он-лайн курси. Вартість такого навчання трохи вища, ніж в традиційних мовних школах, проте його ефективність в декілька разів вища. Щоб переконатися в цьому, варто записатися на безкоштовний перший урок.

Курси польської мови по Skype від «ОсвітаПоль» мають наступні переваги:

  • кваліфіковані, дипломовані викладачі – носії мови, які мають великий досвід викладання польської, як іноземної;
  • індивідуальний підхід до навчання: під час першого уроку викладач визначає рівень володіння мови та дізнається про мету її вивчення, щоб згідно цього побудувати персональній графік;
  • економія часу та коштів на проїзд до офісів, шкіл; у студента завжди зручне місце навчання у комфортних домашніх умовах;
  • можливість заощадити на курсах, поєднавши навчання ще з 1 особою (другом чи знайомим);
  • економія на літературі, адже усі підручники надаються безкоштовно в електронному вигляді.

Курси по Skype – це, безумовно, найефективніший спосіб вивчення польської від носіїв мови, до того ж в комфортних домашніх умовах. Доведено, що ця індивідуальна робота з учнем дає найкращий результат.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!