Новини

21 Квітня, 2017
Акція від Академії „VISTULA”
Акція від Академії „VISTULA”

 

Група університетів Вістула оголошує третій набір учасників конкурсу для учнів випускних класів в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Росії, Україні Узбекистані, Таджикистані та Казахстані. Переможці отримають стипендію на навчання, знижки та цінні призи!
Можна вибрати одне з наступних напрямків:

  • Міжнародні відносини (VISTULA)
    Економіка (VISTULA)
    Інформатика (VISTULA)

Умови участі:

Можеш брати участь в конкурсі, якщо вчишся в випускному класі середньої школи і отримуєш атестат про повну загальну середню освіту в 2017 році. Зареєструйся до 27.04.2017, заповнивши
анкету онлайн. Регулярно перевіряй свій e-mail! Після закінчення реєстрації всіх учасників ми надішлемо лінк, за яким потрібно 27.04.2017 пройти онлайн тест. Учасників з кращими результатами ми запросимо на фінальний іспит, який пройде 07.05.2017 в їх країнах!

Фіналісти отримають призи:

1-3 місце
безкоштовне навчання на бакалавраті, стипендія в розмірі 150 євро щомісяця, ноутбук, а також 3 місяці безкоштовного мовного курсу.

4-10 місце
безкоштовне навчання, IPad mini, а також 3 місяці безкоштовних мовних курсів.

11-20 місце
50% знижка для навчання на бакалавраті англійською мовою, або 25% знижка для
навчання на бакалавраті польською мовою, а також 2 місяці безкоштовних
мовних курсів.

21-50 місце
25% знижка на навчання на бакалавраті англійською мовою або 15% знижка на навчання на бакалавраті польською мовою, а також 1 місяць безкоштовних мовних курсів.

 

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!