Новини

02 Лютого, 2018
Освітній тур до польських ліцеїв, технікумів – переконайся на власні очі!
Освітній тур до польських ліцеїв, технікумів – переконайся на власні очі!

Великої популярності набуває серед українських школярів здобуття загальної середньої освіти чи професійної середньої освіти в Польщі, що має безліч переваг та перспектив. Саме для батьків і учнів, що цікавляться цим питанням, «ОсвітаПоль» організовує освітні тури до кращих ліцеїв та технікумів Польщі.

Ознайомчий тур дає чудову можливість майбутнім учням польських ліцеїв, технікумів та тим, хто ще сумнівається, ознайомитися з функціонуванням та матеріальною базою навчальних закладів, умовами проживання учнів, містами, в яких і знаходяться НЗ. Під час туру батьки та їх діти отримають багато практичної інформації з перших вуст, якою й будуть керуватися, приймаючи важливе рішення.

Освітній тур до польських ліцеїв та технікумів відбудеться 21-24 березня 2018 року. План подорожі передбачає виїзд зі Львова до Польщі, де подорожуючі відвідають по черзі навчальні заклади та гуртожитки в наступних містах: Краків, Кельце, Лодзь. В Кракові та столиці Польщі учасники туру матимуть пізнавальні екскурсії історичною частиною міста та вільний час на здійснення покупок і відпочинок у найбільшому торговому центрі Варшави. Вдале поєднання приємного з корисним!

Освітній тур – це чудова нагода на власні очі переконатися у правильності свого рішення, обрати для себе чи своєї дитини найкращий варіант.

Детальніше про освітній тур >>>

********************************************************************

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації, стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™

(044) 584-49-26

(097) 747-64-02

(050) 437-28-03

info@osvitapol.info

www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!