Новини

03 Лютого, 2020
ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА ОСВІТНІЙ ТУР ТА ОБЕРИ СВІЙ УНІВЕРСИТЕТ!
ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА ОСВІТНІЙ ТУР ТА  ОБЕРИ СВІЙ УНІВЕРСИТЕТ!

Завершується реєстрація на освітній тур університетами Польщі, який відбудеться 2-5 квітня 2020 року. Залишилось кілька місць. Можливо, вони ваші?

Не пропустіть свій шанс якомога більше дізнатися про все, що стосується навчання та проживання в Польщі, адже краще один раз побачити, аніж сто разів почути. Триденний тур стане не просто приємною туристичною подорожжю до Польщі, а й надасть можливість ознайомитись із кращими навчальними закладами Варшави та Кракова. Під час цього візиту ви ознайомитеся з особливостями європейської системи освіти, її перевагами, відвідаєте ті університети, що вас найбільше цікавлять. Так ви зможете дізнатися більше про реалізацію навчальної програми в обраних вузах, їх викладацький склад та умови навчання. Також ознайомитесь з умовами проживання студентів та поспілкуватися із представниками Програми «ОсвітаПоль», які опікуються студентами в Польщі.

Крім того, у вас буде достатньо вільного часу для цікавих екскурсій, комфортного шопінгу та дегустації польської кухні. Освітні тури від «ОсвітаПоль» – це вдале поєднання приємного з корисним!


Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!
Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

ОСТАННІ НОВИНИ

17Лютого
Особливості подорожей до Польщі. Зміни у правилах безвізового режиму з ЄС

Безвізовий режим України з Євросоюзом дає можливість туристам та людям у справах відвідувати Європу на термін до 90 днів, а отже, для студентів, які проходять навчання в Польщі, це не підходить. Їм потрібно відкривати студентську візу, яка має термін дії 1 рік.044) 584-49-26

Детальніше
14Лютого
Основні витрати студента в Польщі

Одне з найважливіших питань для батьків та абітурієнтів – це вартість навчання в Польщі та, власне, вартість проживання, харчування в цій країні для студентів.

Детальніше
11Лютого
ЧОМУ СТУДЕНТИ ОБИРАЮТЬ ВІСТУЛУ?

«Найкраще підготувати наших випускників до їх майбутньої кар’єри, постійно модернізуючи навчальні технології та адаптуючи програму до мінливого світу» - це місія, яку наслідує Академія VISTULA.

Детальніше
06Лютого
УКРАЇНСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ В ПОЛЬЩІ

А чи знаєте ви, що у Польщі серед іноземних бізнесменів найбільшу частку складають громадяни України? Такі дані повідомляють аналітики, орієнтуючись на офіційну статистику Управління соціального страхування в Польщі (ZUS).

Детальніше

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!