Новини

20 Листопада, 2020
Нам є ким пишатись! Наші учні – наша гордість!
Нам є ким пишатись! Наші учні – наша гордість!

До своєї мрії чи мети варто йти впевнено, співпрацюючи з професіоналами та черпаючи від них натхнення, знання й досвід. Розпочавши вивчення польської мови заздалегідь, можна досягти мети – навчання в Польщі, та навіть більше. Доказом цього є історія учня Дніпровської школи польської мови «ОсвітаПоль» – Трояка Богдана, що зайняв І місце у Всеукраїнському конкурсі від МАН у 2020 році з польської мови з роботою на тему «Футбольна лексика в польській мові». На сьогодні хлопець вже є студентом польського вишу, навчається на бюджеті та дуже задоволений свої вибором. Запитаєте, як йому це вдалося? Все за порядком.

Маючи за мету, отримати вищу освіту у Польщі, Богдан розпочав вивчення польської мови ще з 9 класу, освоюючи її базовий рівень разом із батьком – Андрієм Броніславовичем. У 2018 році хлопець прийшов до школи польської мови «ОсвітаПоль» у м. Дніпро й розпочав освоєння рівня В1 разом із першою своєю викладачкою – Датченко Юлією Валентинівною. Саме Юлія Валентинівна, як досвідчений педагог, прищепила любов у Богдана до польської мови, прагнення її вивчати, вдосконалювати свої знання. Вона заохотила хлопця до участі в конкурсі МАН, написанні наукової роботи й стала його науковим керівником.

У 2019 році Богдан освоїв рівень В2 на групових заняттях в офісі «ОсвітаПоль» в Дніпрі разом із викладачем Зимницькою Світланою. Вчителька характеризувала хлопця, як розумного, цілеспрямованого, старанного, активного й вихованого учня, відкритого всьому новому, який змушує розвиватись навіть вчителів. Пізніше цю особливість у Богдана відмітила і викладачка Єва Цебо – носій польської мови, з якою учень вдосконалював свої знання на заняттях по Skype. В результаті наполегливої роботи Богдан підтвердив володіння польською на рівнях С1 й С2.

У 2020 році Богдан Трояк разом з «ОсвітаПоль» подав пакет документів на вступ до декількох вищих навчальних закладів Польщі та отримав відразу дві пропозиції. Хлопця захотіли бачити своїм студентом на бюджеті два державних університети: Вроцлавський економічний і Краківський економічний. Но даний момент Богдан є студентом Вроцлавського економічного університету, він знайомиться з новою країною, навчальним закладом та друзями.

Батько Богдана запевняє: «У цьому успіху є велика частка «ОсвітаПоль» в цілому та Юлії Валентинівни зокрема!» Що ж, наполегливість плюс професіоналізм завжди дають чудові результати. Займаючись із фаховими викладачами школи польської мови «ОсвітаПоль» й вивчаючи невтомно мову, наші учні досягають небувалих висот і своєї мети!

Особисто Богдану, від імені всього колективу «ОсвітаПоль», ми бажаємо й надалі не зупинятися на досягнутому, йди вперед, не боятися брати участь у всіх програмах і конкурсах, домагатися і завойовувати перші місця скрізь, де тільки можна. МАН пропонує і міжнародні наукові конкурси, то чому б не піти далі? В університеті в Польщі теж багато можливостей проявити свої знання й здібності. Бажаємо подальших звершень і цікавих відкриттів, реалізації всього задуманого!

 

 

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації, стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!
Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!