Новини

Бакалаврат у Польщі – Магістратура в США
Бакалаврат у Польщі – Магістратура в США

Нові перспективи відкриваються для діючих і майбутніх учасників програми ОсвітаПОЛЬ. Одинадцятого квітня відбувся завершальний етап переговорів між ОсвітаПОЛЬ і Northeastern Illinois University ( NEIU ), одним з кращих університетів США , розташованому в місті Чикаго.

Отримавши ступінь бакалавра в Польщі, наші студенти можуть продовжувати освіту в Штатах. ОсвітаПОЛЬ безкоштовно сприятиме на всіх етапах вступу та приїзду на навчання, допоможе з оформленням документів і вирішенні всіх поточних питань, пов'язаних з перебуванням і навчанням в американському університеті. Семестр навчання в NEIU коштує від 6 тис. $, (що дуже доступно за американськими стандартами), стосовно середньої вартості оренди житла в Чикаго, то вона становить приблизно 400-500 $ на місяць.

Навчаючись на Магістратурі в Штатах, можна самостійно обирати години і дні занять, дотримуючись встановленого навчального плану. Належить вивчати профільні предмети, що відповідають спеціальності, а також факультативи, що зацікавили студента. Такий режим навчання дозволяє сформувати власний графік і працювати у вільний час. Тариф для неспеціалізованої роботи (сфера послуг, фаст- фуд і т.д.) сьогодні становить 12-15 $ за годину . Працюючи неповний день, можна отримувати стабільний прибуток, що дозволяє окупити вартість оренди житла, харчування та витрати на саме навчання .

Диплом американського університету відкриває можливості для працевлаштування як в самих Штатах, так і в цілому світі. Спільно з американськими партнерами, за бажанням студента, ОсвітаПОЛЬ посприяє подальшому працевлаштуванню, як і раніше, піклуючись про комфортне навчання і кар'єрні перспективи своїх підопічних.

ОСТАННІ НОВИНИ

09Вересня
Початок вступної кампанії 2021

«ОсвітаПоль» вітає всіх учасників Вступної кампанії 2020, які разом із Програмою успішно вступили до університетів Польщі та розчали захоплюючий етап свого життя!

Детальніше
17Серпня
Державний чи приватний університет? Обираємо вищий навчальний заклад в Польщі.

Якщо вас цікавить навчання в Польщі, то вибір навчального закладу є важливим питанням, до вирішення якого варто підійти розважливо. Спробуємо розібратись, у чому різниця між приватними та державними вузами і в чому полягають переваги кожного з них.

Детальніше
07Липня
ПОЛЬСЬКИЙ РОЗМОВНИЙ КЛУБ ВІД «ОСВІТАПОЛЬ»

ВІДКРИТА РЕЄСТРАЦІЯ НА СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ

 

Детальніше
06Липня
Як поступити до Польщі? Відгуки та коментарі студентів

У поданих нижче відео молоді люди діляться своїм досвідом вступу до польського ВНЗ, враженнями від цього процесу. Відверта розмова та непідробні емоції героїв відео будуть корисними для кожного, хто стоїть на порозі самостійного життя, обираючи для себе напрямок.

Детальніше
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!