Новини

Бакалаврат у Польщі – Магістратура в США
Бакалаврат у Польщі – Магістратура в США

Нові перспективи відкриваються для діючих і майбутніх учасників програми ОсвітаПОЛЬ. Одинадцятого квітня відбувся завершальний етап переговорів між ОсвітаПОЛЬ і Northeastern Illinois University ( NEIU ), одним з кращих університетів США , розташованому в місті Чикаго.

Отримавши ступінь бакалавра в Польщі, наші студенти можуть продовжувати освіту в Штатах. ОсвітаПОЛЬ безкоштовно сприятиме на всіх етапах вступу та приїзду на навчання, допоможе з оформленням документів і вирішенні всіх поточних питань, пов'язаних з перебуванням і навчанням в американському університеті. Семестр навчання в NEIU коштує від 6 тис. $, (що дуже доступно за американськими стандартами), стосовно середньої вартості оренди житла в Чикаго, то вона становить приблизно 400-500 $ на місяць.

Навчаючись на Магістратурі в Штатах, можна самостійно обирати години і дні занять, дотримуючись встановленого навчального плану. Належить вивчати профільні предмети, що відповідають спеціальності, а також факультативи, що зацікавили студента. Такий режим навчання дозволяє сформувати власний графік і працювати у вільний час. Тариф для неспеціалізованої роботи (сфера послуг, фаст- фуд і т.д.) сьогодні становить 12-15 $ за годину . Працюючи неповний день, можна отримувати стабільний прибуток, що дозволяє окупити вартість оренди житла, харчування та витрати на саме навчання .

Диплом американського університету відкриває можливості для працевлаштування як в самих Штатах, так і в цілому світі. Спільно з американськими партнерами, за бажанням студента, ОсвітаПОЛЬ посприяє подальшому працевлаштуванню, як і раніше, піклуючись про комфортне навчання і кар'єрні перспективи своїх підопічних.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!