Новини

11 Травня, 2021
Що вивчають на факультеті «Міжнародна торгівля»?
Що вивчають на факультеті «Міжнародна торгівля»?

Що вивчають на факультеті «Міжнародна торгівля»?

Міжнародна або світова торгівля стала однією з найбільших галузей у нинішньому глобалізованому світі. Така спеціальність користується великою популярністю в абітурієнтів.

 Світова торгівля - це обмін товарами й послугами між державно - національними господарствами. Вона являє собою сукупність зовнішньої торгівлі всіх країн світу.

Міжнародна торгівля складається з експорту та імпорту. При експорті реалізація товару відбувається на зовнішньому ринку, а при імпорті - країна отримує товари, виробляти які економічно не вигідно.

Навчальна  програма цієї галузі спрямована на підготовку економістів - міжнародників і дозволяє краще розуміти проблеми, ситуації і явища, які відбуваються в міжнародній торгівлі в цей час.

Майбутнім студентам належить вивчити особливості міжнародного співробітництва, роботи підприємств на національному і глобальному ринках.

 Залежно від спеціальності, ключовими дисциплінами факультету міжнародної торгівлі є:

  • Студенти, які проходять навчання за фахом "Економіка", вивчають такі предмети як: мікроекономіка, макроекономіка, міжнародна економіка, економетрика та міжнародні фінанси.
  • Предметами в області "Міжнародна торгівля" є: митне регулювання, світова торгівля, міжнародні валютні відносини, логістика та міжнародна діяльність комерційних банків.
  • Якщо студенти обрали напрямок "Міжкультурна комунікація ", то вони будуть вивчати іноземні мови й отримувати навички у сфері міжнародної ділової комунікації.

 Практично будь-яка компанія, спрямована на розширення за кордоном, бере участь в міжнародній торгівлі.

 Завдяки високому рівню професійних знань в області світової торгівлі, економіки та міжнародного бізнесу, випускники мають хороші можливості працевлаштування, працюючи:

 У зовнішньоторговельних фірмах

В транспортно-логістичних компаніях

В банках і фінансових компаніях

В консалтингових та аналітичних агентствах

та в державних структурах.


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль»

Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!