Новини

18 Червня, 2021
Що вивчають на факультеті «Інженерія навколишнього середовища»?
Що вивчають на факультеті «Інженерія навколишнього середовища»?

Факультет інженерії навколишнього середовища  - це сукупність інженерії та екології. Ця галузь науки шукає відповідь на запитання: "Як використовувати природні ресурси на благо людства, але при цьому, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу?"

Забруднення повітря, різноманітні інфекції, що містяться у воді, природні катастрофи та токсичні хімічні речовини - велика загроза для людства та навколишнього середовища. Для боротьби з екологічними проблемами такого роду й існує факультет інженерії навколишнього середовища. Екологічна інженерія вивчає якість навколишнього середовища та технології її збереження. Навчаючись на факультеті інженерії навколишнього середовища, абітурієнти можуть знайти відповіді на такі питання: "Як зменшити забруднення навколишнього середовища? Як відновити цінні ресурси? Які інноваційні технології гарантують мінімальне споживання енергії у виробництві тощо "

Абітурієнти вивчатимуть санітарно-технічне обладнання будівель (водопровідне, газове, опалювальне, каналізаційне), процеси та технології очищення атмосферного повітря та водостоків, міських підземних інфраструктур міст.

Ця галузь науки тісно пов’язана з гідрологією, хімією, будівництвом, машинобудуванням, мікробіологією і т. д.

Факультет пропонує велику кількість напрямків:

Біоінженерія

Аналіз процесів й матеріалів

Перероблення відходів

Будівельна та санітарна інженерія

Технологія водозабезпечення та водовідведення

Відновлювальні джерела енергії

Опалення, вентиляція та кондиціонування

Випускники факультету екологічної інженерії затребувані в багатьох галузях та володіють хорошими перспективами для кар’єрного росту. Роботу можна знайти в природоохоронних органах, на підприємствах, що займаються управлінням відходів, в інженерних фірмах та біотехнологічній області.


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль»
Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!