Новини

27 Червня, 2021
Лайфхаки успішного студента
Лайфхаки успішного студента

Поради майбутньому студенту: як підвищити ефективність навчання та особисту продуктивність.

Абсолютно кожен абітурієнт, який приїжджає на навчання до Польщі, хоче стати успішним студентом. Ось деякі секрети, які можуть стати вам у пригоді:

Перше і найголовніше - це бути самостійним.

Ніколи не зупиняйтеся на пройденому  матеріалі. Навчайтеся самостійно, знаходьте різні додаткові джерела, тренуйте пам'ять і увагу. На заняттях будьте сумлінні й активні, викладачі це дуже цінують. Будьте допитливі!

Знайдіть свій індивідуальний стиль навчання.

На заняттях уважно слухайте викладача та ведіть конспекти чи записуйте лише ключові моменти. Включайте різні види пам'яті - зорову, слухову, емоційну. Деяким підходить командний стиль роботи, можна зібратися з одногрупниками й розібрати матеріал, деяким самостійний. Кожен з безлічі стилів навчання є унікальним, тому просто адаптуйте більш відповідний, щоб навчання відбувалось максимально ефективно.

Самодисципліна.

Існує два головних способи змусити себе щось робити. Перший, найвживаніший та помилковий, — спробувати мотивувати себе. Другий, не такий популярний, однак правильний, — розвивати самодисципліну. 

Якщо ви хочете досягнути поставлених цілей, вашим другом має стати дисципліна, а не мотивація. Мотивація - дуже швидкоплинна та мінлива і залежить від багатьох зовнішніх факторів. А ось самодисципліна  - залежить лише від вас. Простіше кажучи, не чекайте натхнення, коли ви захочете виконати домашнє завдання чи підготувати реферат, а чітко організуйте свою роботу, не жалійте себе і не шкодуйте своїх сил та часу. Результат не забариться!

Ніколи не сумнівайтеся у своїх силах.

Дуже часто студенти стикаються з проблемою невпевненості, що предмет або курс для них занадто складний і вони не зможуть що-небудь вивчити або здати. Якщо ви один з таких студентів, то постарайтеся абстрагуватися і подумайте: ніхто не ідеальний, у кожного студента є складнощі, але на то воно і навчання. В університетах навчаються звичайні люди, такі ж, як і ви. Але якщо вам складно і ви щось не розумієте - підійдіть до викладача або зберіться з одногрупниками після занять, вам завжди допоможуть. Кожен викладач проводить додаткові години, де можна розібрати всі незрозумілі моменти.

Дозволяйте собі відпочивати!

Тут потрібен баланс, оскільки навчання без відпочинку є малоефективним. Коли ви постійно вчитеся, втома накопичується і загальмовує розумову діяльність. Знаходьте час для відпочинку, щоб відновлюватися і з новими силами приступати до навчання.

Оточуйте себе успішними, цілеспрямованими та позитивними людьми, які будуть розділяти ваші прагнення, допомагати своїм прикладом йти вперед до досягнення позитивних результатів. Проаналізуйте своє оточення. Може воно зараз таке, яке не дає вам рухатися далі, а тільки тягне назад?

Збалансовано харчуйтеся (а для цього, вчіться швидко готувати просту і корисну їжу) і займайтеся фізичною активністю. Фізичні вправи допомагають чітко мислити, а здорова їжа - дає силу.

І найголовніше - ставте цілі, не зациклюйтеся на невдачах і вірте в себе!


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль»
Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!