Новини

29 Грудня, 2014
50% знижки на навчання в політехнічному університеті!
50% знижки на навчання в політехнічному університеті!

Престижна європейська освіта ніколи не була настільки доступною. Ченстоховський політехнічний університет вважається одним із найбільш авторитетних державних вищих навчальних закладів Польщі. На сьогоднішній день в ньому навчається близько 11 тисяч студентів і їх кількість постійно зростає.

Будьте готові до зовсім іншої, універсальної форми навчання, де найкращі викладачі з багаторічним досвідом будуть ділитись з вами цінними знаннями і покажуть як ефективно можна застосувати їх у реальному житті. Окрім того, на базі університету активно функціонує студентське самоврядування, так що будьте впевнені в тому, що розвиватись зможете в різноманітних напрямках.

Зупиняючи свій вибір на даному вищому навчальному закладі ви обираєте високий рівень якісної освіти, багату матеріально-технічну базу, сучасні лабораторії, оснащені аудиторії, престижні студентські гуртожитки та універсальну академічну бібліотеку.

Зверніть увагу, що зазвичай вартість навчання в Ченстоховському політехнічному університеті становить 2000 євро за рік. Проте сьогодні ви можете сміло ділити цю суму на два, адже саме такий подарунок підготувала нам польсько-українська Програма «ОсвітаПоль» .

Також варто зазначити, що найбільш престижними в університеті вважають інженерні напрямки навчання, адже саме вони мають акредитацію Федерації національних інженерних асоціацій Європейського Союзу в Брюсселі. Це означає, що всі випускники даних спеціальностей отримують ступінь європейського зразка, що має велику цінність для подальшого працевлаштування.

Якщо ж окрім технічних знань є бажання удосконалити іноземну мову, запрошуємо до Європейського факультету підготовки інженерів, що функціонує на базі даного вищого навчального закладу. Він унікальний тим, що всі предмети на ньому викладаються англійською мовою.

Ченстоховський політехнічний університет уже багато років активно розвивається на міжнародній арені. Серед його найбільших досягнень можна виділити участь у Норвезькій системі, програмі ERASMUS та 7 Ромковій програмі Європейського Союзу. Все це сприяє міжнародній інтеграції та дає можливість студентам вишу продовжити навчання у інших престижних університетах-партнерах.

Втілюйте мрії про європейську освіту в Польщі в реальність разом з унікальною польсько-українською Програмою «ОсвітаПоль» та отримайте свій унікальний шанс навчатись у провідному престижному вищому навчальному закладі Ченстоховському політехнічному університеті зі знижкою в розмірі 50%.

https://www.osvitapol.info/universytet-polscha?uid/60.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!