Новини

11 Жовтня, 2021
10 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО ПОЛЬЩУ
10 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО ПОЛЬЩУ

10 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО ПОЛЬЩУ


Напевно ви знаєте про Польщу дуже багато, більшість інформації можна знайти в інтернеті або десь почути. Але сьогодні ми розповімо вам 10 цікавих фактів про Польщу, про які ви, можливо, ще не чули.


• Ви знали що існує день поляка? А знали, що його відзначають в Аргентині? На початку червня 1897 року перші польські поселенці прибули в Аргентину. Це єдина країна, де щорічно 8 червня святкується день поляка. Свято вперше відзначили в 1995 році.


• У Мазовецькому воєводстві розташоване невелике містечко - Радом. Однак, як виявилося, за розмірами воно більше ніж столиця Франції. Площа Радома на 6.4 квадратних кілометрів більше ніж Париж, але при цьому, чисельність населення в ньому в 10 разів менше.


• У Польщі знаходиться красивий півострів Хельській, але на думку багатьох вчених, він може зникнути через кілька десятків років і злитися воєдино з іншою частиною суші.


• Більшість людей переконані, що географічний центр Польщі знаходиться в місті Лодзь, проте це не так. Він знаходиться в селі, неподалік від Лодзі, яка називається Пентек. У центрі села навіть стоїть пам'ятник, який ще раз підтверджує цей факт.


• У Малопольському воєводстві розташовується місто Тарнув, яке славиться найбільшою кількістю літніх днів. Близько 118 днів на рік там панує тепло і сонечко. Якщо ви не любите зиму,  вам - туди.


• Для виробництва одного злотого потрібно витратити від 5 до 8 грош.


• У порівнянні з іншими європейськими країнами, поляки раніше всіх одружуються. Середній вік польських наречених 24 роки, а женихів - 26 років. Це приблизно на 7 років менше, ніж вік молодят у Швеції.


• Ну й останній факт, який пов'язаний з прекрасним святом Різдвом. Щороку мільйони поляків у цей день сидять перед телевізорами та дивляться  комедію "Один вдома". Багато жителів Польщі визнають, що не можуть уявити це свято без Кевіна.


А що здивувало вас найбільше в Польщі?


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти та проживання студентів в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль»:
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!