Новини

Акція "Друзі та родина" - Освіта в Польщі
Акція "Друзі та родина" - Освіта в Польщі

 

Шановні абітурієнти та їх батьки, ми раді повідомити Вам приємну новину! При подачі документів на вступ до вищих навчальних закладів Польщі разом з друзями та родичами, Ви отримуєте гарантовану знижку від програми «ОсвітаПоль».

До нашого офісу часто звертаються декілька абітурієнтів родичів, друзів чи однокласників, які прагнуть разом вступати до ВУЗу в Польщі. Звісно, одна голова добре, а дві – ще краще. Разом з близькою людиною і вчитись легше, і адаптуватись у новому середовищі. Програма «ОсвітаПоль» охоче йде на зустріч таким дружнім студентам і дарує знижку кожному учаснику.

  • 500 грн для кожного абітурієнта, при подачі документів 2-х родичів та друзів разом.
  • 1000 грн для кожного абітурієнта, при подачі документів 3-х та більше родичів та друзів разом.

Для того щоб стати учасником Акції, абітурієнтам необхідно звернутись в будь-який офіс «ОсвітаПоль» на території України та подати документи на участь у Програмі одночасно. Більше інформації про освітні послуги «ОсвітаПоль», їх вартість та знижки Ви можете отримати за телефонами, вказаними на нашому сайті, або у регіональних представників.

Приєднуйтесь до нашої великої дружньої родини «ОсвітаПоль» та не втрачайте свій шанс зекономити! Адже, вища освіта в Польщі – це вигідно і перспективно!

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!