Новини

04 Січня, 2022
ЗНАЙОМСТВО З ВУЗОМ: ВИВЧАЄМО ТА ОБИРАЄМО
ЗНАЙОМСТВО З ВУЗОМ: ВИВЧАЄМО ТА ОБИРАЄМО
Мрієте навчатись в Польщі, але не знаєте з чого почати? Можливо, варто спершу зібрати максимум інформації?
 
Наша рубрика "ОБИРАЄМО СВОЄ" допоможе Вам познайомитись з нашими вузами - партнерами. А їх у нас понад 60! Які факультети, яка вартість навчання, місія вузу?
Ну що ж, вивчаємо та обираємо?!
 

Якщо ви обираєте серед ІТ - спеціальностей, зверніть увагу на пропозицію Університету Інформаційних Технологій та Менеджменту у Варшаві. 

Головним завданням ВНЗ є підготовка висококваліфікованих кадрів у галузі інформаційних технологій.

Навчальний процес забезпечує висококваліфікований педагогічний колектив, у штаті якого відомі наукові діячі Польської Академії Наук, Інституту Системних Досліджень PAN.

Університет є учасником міжнародних програм студентського обміну: ERASMUS, LEONARDO DA VINCI, JEAN MONNET, e-Learning, European Language Label, в рамках яких студенти мають можливість продовжувати навчання та здійснювати стажування у вузах Данії, Німеччини, Італії, Франції, Іспанії, Португалії та інших країн.

В Університеті діє студентська Агенція з працевлаштування, яка допомогає студентам з пошуком роботи, з вибором місць проходження студентської практики та стажування як у Польщі, так і за кордоном.

Організацією цікавого та насиченого життя студентів займається Студентська Рада. Студентська Рада організовує різноманітні культурно-розважальні заходи: вечірки, концерти, змагання, вечори, дискотеки та ін. При ВНЗ діє видавництво, яке розробляє і видає багато цікавої науково-публіцистичної літератури, навчальних посібників.

Університет має також спортивні гуртки з тенісу, плавання, баскетболу. Студенти беруть участь у різноманітних спортивних змаганнях як місцевих, так і міжнародних, здобуваючи чимало нагород та відзнак.

Студенти, які виборюють призові місця для вузу, мають шанс отримати грошові винагороди та значні знижки в оплаті за навчання. А кращі студенти вузу мають шанс отримати стипендії за академічні успіхи.

Цьогоріч один з наших студентів, Марієчко Вадим з Вінничини, отримав почесне звання "Найкращий студент Університету Інформаційних Технологій та Менеджменту у Варшаві." та стипендію понад 1000 злотих, яка виплачуватиметься йому щомісячно протягом року. Доречі, це вже не перша нагорода Вадима. Попередні два роки він також отримував стипендію, оскільки був найкращим студентом у вузі серед іноземців. Чи ми дуже пишаємося!

Вуз пропонує навчання на таких факультетах:
Комп'ютерні технології в системах управління
Інформатика
Менеджмент
Мультимедійні технології та графіка

Освітньо-кваліфікаційні рівні:
Інженер, бакалавр, магістр.

Вартість навчання: 1060 - 2120 євро в рік.

Форма власності: недержавна

 
Потрібна допомога у виборі вузу чи детальна інформація про умови вступу до обраного вузу?
Зателефонуйте нам або завітайте до найближчого офісу ОсвітиПоль!
З нами зробити вибір вам буде легше!
 
Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!