Новини

01 Жовтня, 2015
Як не потрапити в халепу, вступаючи до польського вишу

Сьогодні на освітньому ринку України з’явилось достатньо багато фірм та організацій, які пропонують українцям європейську освіту в Польщі. Більшість із них не є компетентними у цьому питанні або просто відверті шахраї, хоча зовні виглядають дуже солідно, черпаючи інформацію у своїх досвідчених конкурентів. Та, на жаль, не все так просто. Досвід, компетенцію та багаторічні напрацювання не можливо скопіювати. Тому в результаті вступ до польського навчального закладу йде не за тим сценарієм, який був раніше змальований. З року в рік до офісів «ОсвітаПоль» звертається все більше ошуканих студентів у відчаї, які просять про термінову допомогу.

Основні проблеми студентів, які купились на низьку ціну і гарну рекламу некомпетентних або відверто шахрайських фірм:

  1. Вступ до ВНЗ в Польщі. Останнім часом суттєво змінилися вимоги навчальних закладів Польщі щодо вступу. Щоб знати і розуміти усі нюанси цього процесу, потрібно мати добре налагоджену співпрацю з приймальними комісіями польських університетів. У разі невиконання формальних вимог комісії або їх несвоєчасним здійсненням, вступ може дуже затягтись або й взагалі бути проваленим.
  2.       Візова проблема. Щороку отримати візу до Польщі стає все складніше. По-перше, існують суворі вимоги до належного оформлення пакету документів. По-друге, це величезні черги до візових центрів та консульств. Так, у травні 2015 проводився запис на реєстрацію на подачу документів аж у серпні. Враховуючи довгі черги, якщо з пакетом документів буде хоча б не значна проблема, то своєчасної візи студент не отримає.
  3. Підтримка студентів на початковому етапі є дуже важливою, оскільки з вирішенням перших побутових та учбових питань студент рідко може справитись самотужки. Так, наприклад, елементарне оформлення довготривалого проїзного квитка на всі види транспорту потребує звернення до відповідного органу місцевого самоврядування. А щоб поповнити коштами цей квиток, потрібно звернутись в зовсім інше місце. І так з усім, хоча є і набагато важливіші питання, що стосуються статусу перебування студента в Польщі і потребують негайного термінового вирішення. Зволікання у вирішенні таких питань, призводить до непоправних наслідків.

Освітня Програма «ОсвітаПоль» гарантує своїм учасникам поступове проходження усіх етапів вступу до польських вузів без проблем і заминок. Завдяки своєму авторитету у польському академічному середовищі ми за роки своєї діяльності не мали жодних відмов у вступі до обраного університету. Маючи величезний досвід та багаторічні напрацювання, «ОсвітаПоль» гарантує належне оформлення пакету документів для отримання візи та своєчасний запис на їх реєстрацію. А вже після вступу всі перші кроки студента у новій країні ми пройдемо разом, підтримуючи його та усяко сприяючи його швидкій адаптації.

Наполегливо радимо усім абітурієнтам та їх батькам бути дуже обачливими, обираючи організацію, що допоможе вступити до Польського ВНЗ. Обов’язково перевіряйте досвід фірми, відгуки про неї в інтернеті та наявність сертифікатів і дозвільних документів. Звертаючись до професіоналів, Ви заощадите не лише кошти, а й дорогоцінний час.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!