Новини

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

27 Травня, 2024
НАВЧАННЯ УКРАЇНСЬКОЮ або РІЧНІ КУРСИ В ПОЛЬЩІ
НАВЧАННЯ УКРАЇНСЬКОЮ або РІЧНІ КУРСИ В ПОЛЬЩІ
Розпочати навчання без знання польської мови в польських ВНЗ реально ще цього року! 

Польські ВНЗ пропонують програми навчання українською мовою протягом першого року або семестру із паралельним вивченням польської мови. Також є чимало пропозицій довготермінових курсів польської  мови при університетах, якщо абітурієнт не готовий здобувати вищу освіту цьогоріч.

Завдяки цьому, КОЖНА МОЛОДА ОСОБА з України, має можливість виїхати до Польщі ще цього літа або осені та успішно розпочати навчання: або на курсах, або здобуваючи вищу освіту.
Вищі навчальні заклади, які пропонують україномовне навчання: Університети WSB Merito, а також Академія Природничих Наук Вінцента Поля у Любліні пропонують навчання 1 семестр українською мовою на різних факультетах.
Університет WSB Merito у Варшаві: Туризм і Рекреація, Управління, Інформатика.
Університет WSB Merito у Познані: Управління.
Університет WSB Merito у Вроцлаві: Управління.
Академія Природничих Наук Вінцента Поля у Любліні: Туризм і Рекреація, Економіка, Управління.
Університет "Civitas" у Варшаві пропонує навчання українською мовою на факультетах управління та міжнародних відносин. Навчання триває 1 рік українською мовою, під час якого студенти паралельно з основним навчанням вчать польську мову на інтенсивних курсах. Після успішного завершення першого року, навчання продовжується польською мовою.
Звертаючись до ОсвітаПоль ви гарантовано поступите та приїдете на навчання. Ми виконаємо для вас всі необхідні вступні формальності: перекладемо, апостилюємо та подамо документи до вузу,  забронюємо місце проживання, організуємо приїзд до Польщі та допоможемо зі всіма питаннями в Польщі.
То ж якщо бажаєте стати студентом польського університету, але сумніваєтесь, чи зможете швидко адаптуватись до польськомовної програми, ця можливість – для вас!

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль».
Пресцентр ОсвітаПоль™
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
(044) 584-49-26
info@osvitapol.info
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!