Новини

27 Травня, 2016
Навчання в Польщі: співпрацюйте з професіоналами
Навчання в Польщі: співпрацюйте з професіоналами

 

В травні 2016 року Польсько-українська програма «ОсвітаПоль» провела тренінг в Польщі для своїх співробітників, з метою підвищення рівня їх кваліфікації. Триденна програма тренінгу охопила зустрічі з представниками найавторитетніших навчальних закладів Польщі у двох містах, які мають найбільший вплив на польську освіту: у Варшаві та Кракові.

Серед відвіданих ВИШів були такі державні заклади, як Ягеллонський університет, Варшавський Національний Університет, Краківський Економічний Університет, Краківський Педагогічний Університет. Також тренінг передбачав зустрічі з провідними фахівцями відомих приватних університетів, а саме: Академії «Вістула», Академії Моджевського, САН.

Представники цих навчальних закладів у своїх лекціях торкалися найбільш актуальних тем, які турбують українських абітурієнтів:

  • правильний вибір професії з огляду на сучасні тенденції польського та європейського ринку праці, аналіз ринку, прогнози на майбутнє;
  • ознайомлення з найбільш затребуваними освітніми пропозиціями та презентація новинок, на які варто звернути увагу при виборі профілю навчання;
  • зміни у правилах вступу до польських навчальних закладів, обговорення візових проблем.

Турбота про незмінно високий рівень кваліфікації працівників «ОсвітаПоль», наявність у них розуміння сучасної ситуації в польській вищій освіті, дає впевненість у позитивному результаті від співпраці з даною Програмою.

 

ОСТАННІ НОВИНИ

09Вересня
Початок вступної кампанії 2021

«ОсвітаПоль» вітає всіх учасників Вступної кампанії 2020, які разом із Програмою успішно вступили до університетів Польщі та розчали захоплюючий етап свого життя!

Детальніше
17Серпня
Державний чи приватний університет? Обираємо вищий навчальний заклад в Польщі.

Якщо вас цікавить навчання в Польщі, то вибір навчального закладу є важливим питанням, до вирішення якого варто підійти розважливо. Спробуємо розібратись, у чому різниця між приватними та державними вузами і в чому полягають переваги кожного з них.

Детальніше
07Липня
ПОЛЬСЬКИЙ РОЗМОВНИЙ КЛУБ ВІД «ОСВІТАПОЛЬ»

ВІДКРИТА РЕЄСТРАЦІЯ НА СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ

 

Детальніше
06Липня
Як поступити до Польщі? Відгуки та коментарі студентів

У поданих нижче відео молоді люди діляться своїм досвідом вступу до польського ВНЗ, враженнями від цього процесу. Відверта розмова та непідробні емоції героїв відео будуть корисними для кожного, хто стоїть на порозі самостійного життя, обираючи для себе напрямок.

Детальніше
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!