Новини

02 Липня, 2018
Обережно, працюють шахраї
Обережно, працюють шахраї

 

Щороку ближче до закінчення вступної кампанії до офісів Програми «ОсвітаПоль» надходить безліч звернень від ошуканих українців, які невірно обрали посередника для вступу в польський ВИШ. Нажаль виглядає на те, що Вступ-2018 не стане виключенням, і в цьому році до нас вже на тепершіньому етапі звертається чимало людей, шукаючи хоч якоїсь допомоги.

Шкода, що малодосвідчені та непрофесійні компанії, яких сьогодні досить багато на ринку, дуже легко обіцяють організувати безпроблемний вступ до польських навчальних закладів абітурієнтам, проте не дотримуються своїх слів, а лише поповнюють гаманці нечесно заробленими грошима. Через некомпетентність та відверте шахрайство українські абітурієнти щороку мають схожі проблеми, які умовно можна розділити на три групи.

  1. Зривання термінів вступної кампанії. До цього призводили невчасно та неправильно оформленні та подані до обраного навчального закладу документи. Кожний польський ВИШ має певні вимоги до пакету документів та чіткі часові рамки, в яких він має бути поданий. І чим солідніший університет, тим суворіші ці вимоги й жорсткіше покарання за їх недотримання.
  2. Відсутність студентської візи. Найменша помилка в оформленні одного з необхідних документів до візових центрів означає, що студент не отримає вчасно візи (оскільки дуже великі черги до центрів завадять у потрібний строк прийти вдруге).
  3. Відсутність житла. Останнім часом це стає найбільшою проблемою студентів, що розпочинають своє навчання в Польщі, оскільки лише державні ВИШі в цій країні мають власні гуртожитки (а з такими ВНЗ мало хто співпрацює, окрім «ОсвітаПоль»). Приватні ж навчальні заклади забезпечують житлом студентів лише частково або не забезпечують взагалі, що частіше. Тому питання проживання є дуже складним для іноземних студентів і вирішувати його потрібно вже в травні-червні. Мало хто з компаній-посередників мають свої гуртожитки, тому й очевидні проблеми з цим питанням у їх клієнтів.

До слова, «ОсвітаПоль» має мережу власних гуртожитків для учасників Програми та солідну базу гуртожитків-партнерів, з якими підписані домовленості. Ми пропонуємо своїм студентам пристойне житло за доступною ціною.

Хотілося б ще раз наголосити на тому, що освіта в Польщі – це реально і доступно для кожного українця, якщо співпрацювати з професіоналами. Обирайте посередників для вдалого вступу дуже уважно і вдумливо, звертайте увагу на репутацію фірми, її досвід, ліцензії та сертифікати на даний вид діяльності, позитивні чи негативні відгуки в інтернеті. Співпраця з фахівцями вбереже вас від неочікуваних неприємностей, зайвих фінансових витрат та нервів. Будьте уважними!

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!