Новини

07 Вересня, 2016
Все про навчання в Польщі!
Все про навчання в Польщі!

 

Зустріч з директором Програми ОсвітаПоль, Сорокою Р.О. в Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську.

Інформаційні зустрічі з експертом з питань навчання в Польщі Сорокою Русланом Олександровичем – це унікальна можливість прослухати лекцію, отримати консультацію та особисто поставити питання фахівцю галузі. Такі заходи Польсько-українська програма «ОсвітаПоль» організовує в рамках проекту «Все про навчання в Польщі», який має на меті популяризувати польську освіту серед українців та більш детально розказати всім бажаючим про її переваги, доступність та перспективу.


16, 17 і 18 вересня у найбільших містах Західної України відбудуться зустрічі з генеральним директором «ОсвітаПоль», на яких будуть обговорюватись наступні теми:

  • відверто про освіту в Польщі: рівень навчання, перспективи працевлаштування;
  • вартість навчання та проживання в Польщі, як заощадити;
  • Вступна кампанія 2017: зміни та нові можливості для українців;
  • правильний вибір студентом профілю навчання, спеціальності, ВНЗ та інші теми.

Після виступу експерта захід буде продовжено у так званому форматі «Відкритий мікрофон», коли учасники матимуть змогу ставити власні питання. Обговорення актуальних проблем, що стосуються освіти за кордоном буде цікавим для старшокласників, абітурієнтів, студентів українських вишів та їх батьків. Вхід вільний, запрошуються усі бажаючі.

Заходи відбудуться за адресами:

  • 16 вересня, 18.00, Івано-Франківськ, готель «Станіславів», вул. Чорновола, 7;
  • 17 вересня, 15.00, Чернівці, «Готель Буковина», вул. Головна, 141;
  • 18 вересня, 16.00, Тернопіль, «Палац Кіно», вул. Івана-Франка, 8.

У майбутньому планується проведення подобних заходів в інших містах України, тому слідкуйте за анонсами.

Реєстрація тут 

ОСТАННІ НОВИНИ

17Лютого
Особливості подорожей до Польщі. Зміни у правилах безвізового режиму з ЄС

Безвізовий режим України з Євросоюзом дає можливість туристам та людям у справах відвідувати Європу на термін до 90 днів, а отже, для студентів, які проходять навчання в Польщі, це не підходить. Їм потрібно відкривати студентську візу, яка має термін дії 1 рік.044) 584-49-26

Детальніше
14Лютого
Основні витрати студента в Польщі

Одне з найважливіших питань для батьків та абітурієнтів – це вартість навчання в Польщі та, власне, вартість проживання, харчування в цій країні для студентів.

Детальніше
11Лютого
ЧОМУ СТУДЕНТИ ОБИРАЮТЬ ВІСТУЛУ?

«Найкраще підготувати наших випускників до їх майбутньої кар’єри, постійно модернізуючи навчальні технології та адаптуючи програму до мінливого світу» - це місія, яку наслідує Академія VISTULA.

Детальніше
06Лютого
УКРАЇНСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ В ПОЛЬЩІ

А чи знаєте ви, що у Польщі серед іноземних бізнесменів найбільшу частку складають громадяни України? Такі дані повідомляють аналітики, орієнтуючись на офіційну статистику Управління соціального страхування в Польщі (ZUS).

Детальніше

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!