Новини

Зимовий набір до польських Університетів розпочато! Початок навчання — березень 2024 детальніше>>>

 

18 Жовтня, 2023
Безкоштовні визначні пам'ятки у Варшаві
Безкоштовні визначні пам'ятки у Варшаві

Безкоштовні визначні пам'ятки у Варшаві

А ви знали, що безкоштовно можна теж непогано розважитися?


Для залучення відвідувачів багато музеїв, виставкових центрів та інших розважальних закладів пропонують  щонайменше один день на тиждень з безплатним входом. А відвідування ботанічних садів та парків - майже завжди безкоштовне і будь-якої пори року.

Ogród dyniowy
Це невелике та дуже миле місце на даху торгового центру Galerii Północnej. Тут знаходиться гарбузовий сад, клумби з безліччю квітів, солом'яний лабіринт й велика кількість яскравих фотозон.
На цьому ж даху знаходиться tężnia solankowa (соляна градирня), де можна подихати солоним повітрям та насолодитися впливом унікального мікроклімату. Працює це місце восени, зазвичай, з жовтня з 10:00 до 22:00.

Centrum Pieniądza NBP
Це музей грошей. 2000 квадратних метрів із тисячами експонатів! Тут можна побачити унікальну колекцію монет, мільйон злотих у банкнотах, 12,5-кілограмовий зливок золота, який можна підіймати, першу польську банкноту з полімеру та презентацію проєктування та виробництва грошей. Знаходиться музей за адресою ul. Świętokrzyska 11/21.

Łazienki Królewskie
Неймовірно красивий та найпопулярніший парк Варшави. Мабуть, найнезвичайнішим місцем парку є китайський сад - повноцінний куточок Азії. Зазвичай, у неділю тут проводять концерти виконавців музики Шопена. У парку можна погодувати білочок, помилуватися павичами або просто полежати на траві, як це роблять місцеві.

Wolskie rotundy
Ротонди – це унікальне історичне місце у Польщі. Раніше тут зберігали газ, пізніше все обладнання вивезли та зараз це дуже гарне місце для любителів мистецтва та архітектури.

У Варшаві, як і в багатьох містах Польщі дуже багато красивих та цікавих місць, де можна добре провести час, розважитись та дізнатися багато нового.
А де б ви хотіли побувати в Польщі?


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти проживання в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль».
Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info

 

 

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!