Курси польської мови від ОсвітаПоль

Школи польської мови
map
Польські репетитори онлайн
пройти безкоштовний пробний урок
girl

Вивчай польську мову разом з «Освітаполь» — легко, доступно і швидко

Освіта в Польщі сьогодні дуже популярна серед українців. В першу чергу це можна пов’язати з гарними взаєминами між нашими країнами. Польща радо приймає українців на навчання, співпрацює з українськими підприємствами. Отримавши освіту в Польщі, випускник без особливих зусиль знайде роботу там, в Україні чи будь-якій європейській країні. Вартість такого навчання буде не набагато вище, ніж в тому ж Києві чи Одесі, але європейська якість говорить сама за себе.

Але для того, щоб вступити до польського вишу та швидко адаптуватись в іноземному оточенні, необхідні хоча б мінімальні знання мови. Польська має багато спільного з українською, тому якщо грамотно спланувати підхід до вивчення, її засвоєння не має бути занадто складним. Курси “Польська мова для початківців” пропонують багато шкіл, тому варто визначитись з Вашими очікуваннями та метою навчання.

Якщо Ви хочете швидко опанувати базовим рівнем мови, навчитись сприймати його на слух та самостійно будувати речення, двері “ОсвітаПоль” завжди для Вас відчинені. В якості приємного бонусу – окрім вивчення польської мови, ми пропонуємо послуги з інформаційного супроводження Вашого вступу, тому Ви можете почувати себе надійно і захищено аж до отримання легітимації (польського студентського квитка)

Де в Києві вчити польську мову?

Польсько-українська програма “ОсвітаПоль” запрошує всіх бажаючих вступити в університет за кордоном, або тих, хто просто цікавиться культурою сусідньої країни на курси польської мови в Києві.

Наш мовний центр співпрацює з висококваліфікованими педагогами, носіями мови, які володіють великим досвідом викладацької роботи і здатністю знайти підхід до будь-якого студента. В нас Ви отримуєте можливість вивчити польську мову з нуля, оволодіти необхідними базовими знаннями, для того щоб в подальшому без проблем розуміти носіїв мови та спілкуватись з ними.

Уроки польської мови сплановані таким чином, що враховують всі основні мовні навички:

Для зручності студентів ми склали декілька пакетів навчання, в залежності від кількості занять та їх інтенсивності. Ви можете обрати прискорений курс, який триває всього два місяці. Протягом всіх занять акцент робиться на розмовній практиці. Через кожні 5 уроків студенти пишуть тест, щоб перевірити свої знання, звернути увагу на пробіли та на теми, які засвоюються краще за інші. Також, в “ОсвітаПоль” є курс “Зручний”, де ті ж самі 20 занять розподілені вже на 3 місяці, що дасть Вам можливість більше часу приділити закріпленню вивченого матеріалу. Курс “Суботній” врятує тих студентів, що є зайнятими в будні дні.

Ви можете відвідувати курси польської мови лише по суботах, а можете засвоїти базовий рівень вже за 2 місяці. Разом з Вами уроки польської мови будуть відвідувати не більше 3-5 людей, щоб викладачі мали змогу приділити достатньо уваги кожному.

Польська в останні роки користується дивовижним попитом серед українців – свою справу зробили всесвітня глобалізація та популяризація студентських обмінів. Швидкий темп життя вимагає серед великої кількості мовних курсів знайти саме такі, де вдасться отримати максимум навичок за оптимальний час. Курс “Польська мова для початківців” від “ОсвітаПоль” саме такий. Його адекватна вартість не принесе збитків Вашому бюджету, а отже навчання буде швидким, цікавим та доступним.

Вчимо польську мову з «нуля»: переваги співпраці з «ОсвітаПоль»

Є потреба найближчим часом вивчити польську мову? При цьому ваш рівень знань – нульовий? В такому випадку мовні курси від «ОсвітаПоль» – те, що вам потрібно. Чому саме ми? Відповідь проста – величезний практичний досвід (майже 17 років) і колосальна кількість вдячних клієнтів (понад 7000). Втім, це не єдині переваги співпраці з нами. Їхній перелік набагато більший. Зокрема:

Плануєте навчання в Польщі, а може прагнете знайти польське коріння? Маєте намір працевлаштуватися в польську компанію або просто цікавитеся традиціями і культурою цієї європейської країни? Розпочніть реалізовувати свою мрію вже сьогодні разом з «ОсвітаПоль». Адже ми протягом всього року проводимо набір слухачів на курси польської мови, головною особливістю яких є орієнтація на опанування знань, достатніми не тільки для вільного спілкування (усного чи письмового) з носіями мови, але й для успішного вступу в один із навчальних закладів Польщі. По закінченню будь-кого курсу польської мови, незалежно від рівня його складності, наші клієнти отримують відповідний сертифікат і важливі рекомендації від викладачів щодо подальшого вивчення мови.

Курси польської мови від «ОсвітаПоль»: кому вони стануть у пригоді?

Перш за все замислитися над відвідуванням уроків польської мови варто тим верствам населення України, яких цікавлять наступні можливості:

Втім, вчити польську мову доцільно ще й для інших цілей. Скажімо – для отримання Карти Поляка, для туристичної подорожі або для спілкування з іноземними партнерами. Варіантів – безліч. Тому не варто зволікати, краще завчасно закінчити курси польської мови в «ОсвітаПоль», щоб бути в пріоритеті. Тим паче що це легко, швидко і доступно! 

Що далі?

Але навіть якщо Ви закінчили курс польської мови в Києві і отримали відповідний сертифікат, Ви все одно можете зіштовхнутись з бюрократичними питаннями при вступі до вишів Польщі. “ОсвітаПоль” пропонує делегувати це питання на наших спеціалістів, тим самим знімаючи з себе всі турботи щодо вступу. Ми надамо Вам кваліфіковану допомогу на будь-якому етапі поставленої мети: проконсультуємо які виші Польщі вважаються найкращими, скільки складає вартість навчання, надамо моральну та юридичну підтримку.

Наші уроки польської мови дають гарну базу для того, щоб Ви безперешкодно продовжили вивчати її в новій для себе країні і отримали перспективну роботу в подальшому. Відкривайте нові горизонти разом з “ОсвітаПоль”!

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!