(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

Курси польської мови

Школи польської мови


map

ВИВЧИ ПОЛЬСЬКУ МОВУ РАЗОМ З ОСВІТАПОЛЬ

Освіта в Польщі сьогодні дуже популярна серед українців. В першу чергу це можна пов’язати з гарними взаєминами між нашими странами. Польща радо приймає українців на навчання, співпрацює з українськими підприємствами. Отримавши освіту в Польщі, випускник без особливих зусиль знайде роботу там, в Україні чи будь-якій європейській країні. Вартість такого навчання буде не набагато вище, ніж в тому ж Києві чи Одесі, але європейська якість говорить сама за себе.

Але для того, щоб вступити до польського вишу та швидко адаптуватись в іноземному оточенні, необхідні хоча б мінімальні знання мови. Польска має багато спільного з українському, тому якщо грамотно спланувати підхід до вивчення, її засвоєння не має бути занадто складним. Курси “Польська мова для початківців” пропонують багато шкіл, тому варто визначитись з Вашими очікуваннями та метою навчання.


Якщо Ви хочете швидко опанувати базовим рівнем мови, навчитись сприймати його на слух та самостійно будувати речення, двері “ОсвітаПоль” завжди для Вас відчинені. В якості приємного бонусу - окрім вивчення польської мови, ми пропонуємо послуги з інформаційного супроводження Вашого вступу, тому Ви можете почувати себе надійно і захищено аж до отримання легитимації (польского студентського квитка).


Де в Києві вчити польську мову?


Польсько-українська програма “ОсвітаПоль” запрошує всіх бажаючих вступити в університет за кордоном, або тих, хто просто цікавиться культурою сусідньої країни на курси польської мови в Києві.

Наш мовний центр співпрацює з висококваліфікованими педагогами, носіями мови, які володіють великом досвідом викладацької роботи і здатністю знайти підхід до будь-якого студента. В нас Ви отримуєте можливість вивчити польську мову з нуля, оволодіти необхідними базовими знаннями, для того щоб в подальшому без проблем розуміти носіїв мови та спілкуватись з ними.

Уроки польської мови сплановані таким чином, що враховують всі основні мовні навички:

  • розмовне мовлення;

  • письмо;

  • читання;

  • вміння сприймати інформацію іноземною мовою на слух.

Для зручності студентів ми склали декілька пакетів навчання, в залежності від кількості занять та їх інтенсивності. Ви можете обрати прискорений курс, який триває всього два місяці. Протягом всіх занять акцент робиться на розмовній практиці. Через кожні 5 уроків студенти пишуть тест, щоб перевірити свої знання, звернути увагу на пробіли та на теми, які засвоюються краще за інші. Також, в “ОсвітаПоль” є курс “Зручний”, де ті ж самі 20 занять розподілені вже на 3 місяці, що дасть Вам можливість більше часу приділити закріпленню вивченого матеріалу. Курс “Суботній” врятує тих студентів, що є зайнятими в будні дні.


Ви можете відвідувати курси польської мови лише по суботах, а можете засвоїти базовий рівень вже за 2 місяці. Разом з Вами уроки польської мови будуть відвідувати не більше 3-5 людей, щоб викладачі мали змогу приділити достатньо уваги кожному.


Польска в останні роки користується дивовижним попитом серед українців- свою справу зробили всесвітня глобалізація та популяризація студентських обмінів. Швидкий темп життя вимагає серед великої кількості мовних курсів знайти саме такі, де вдасться отримати максимум навичок за оптимальний час. Курс “Польська мова для початківців” від “ОсвітаПоль” саме такий. Його адекватна вартість не принесе збитків Вашому бюджету, а отже навчання буде швидким, цікавим та доступним.


Що далі?


Але навіть якщо Ви закінчили курс польської мови в Києві і отримали відповідний сертифікат, Ви все одно можете зіштовхнутись з бюрократичними питаннями при вступі до вишів Польщі. “ОсвітаПоль” пропонує делегувати це питання на наших спеціалістів, тим самим знімаючи з себе всі турботи щодо вступу. Ми надамо Вам кваліфіковану допомогу на будь-якому етапі поставленої мети: проконсультуємо які виші Польщі вважаються найкращими, скільки складає вартість навчання, зможемо надати моральну та юридичну підтримку.

Наші уроки польської мови дають гарну базу для того, щоб Ви безперешкодно продовжили вивчати її в новій для себе країні і отримали перспективну роботу в подальшому. Відкривайте нові горизонти разом з “ОсвітаПоль”!

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!