Новини

01 Грудня, 2016
Вступ 2017 – вища спортивна освіта в Польщі
Вступ 2017 – вища спортивна освіта в Польщі

ОсвітаПоль» для Вступної кампанії-2017 представляє нову освітню пропозицію – Університет спортивної освіти у Варшаві. Цей приватний ВИШ спеціалізується на підготовці фахівців у галузі фізичного виховання та спорту. Ефективний навчальний процес у закладі забезпечується унікальними авторськими та сучасними програмами, гарною технічною базою, невеликими групами (до 20 студентів), провідними фахівцями галузі.

Варшавський Університет спортивної освіти проводить навчання студентів з наступних спеціальностей:

-          вчитель/викладач з фізичного виховання;

-          спортивний менеджмент;

-          тренер, інструктор різних видів спорту, в тому числі активного відпочинку;

-          фахівець зі спортивної дієтики.

Також завдяки наявності «Центру курсі», що діє при університеті, студенти мають змогу отримати додаткову спеціальність, що дозволить їм виконувати роль інструктора чи тренера з іншого виду спорту (фітнес, пілатес, сноуборд, бокс, волейбол, багато інших). Це значно розширює можливості у працевлаштуванні.

Вартість навчання в Польщі в Університеті спортивної освіти становить 910 євро/рік чи 1010 євро/рік, що залежить від форми навчання (стаціонар, заочна).

У 2016 році декілька учасників Програми «ОсвітаПоль» успішно вступили до Варшавського Університету спортивної освіти. На даний момент вони навчаються та надають нам схвальні відгуки про заклад, фахівців та освітній процес. Більше інформації про навчання в Польщі в даному вузі ви можете отримати від спеціалістів Програми, зателефонувавши на інфолінію ОсвітаПоль.

Варшавський університет спортивної освіти >>> https://www.osvitapol.info/universytet-polscha/uid/71

ОСТАННІ НОВИНИ

17Лютого
Особливості подорожей до Польщі. Зміни у правилах безвізового режиму з ЄС

Безвізовий режим України з Євросоюзом дає можливість туристам та людям у справах відвідувати Європу на термін до 90 днів, а отже, для студентів, які проходять навчання в Польщі, це не підходить. Їм потрібно відкривати студентську візу, яка має термін дії 1 рік.044) 584-49-26

Детальніше
14Лютого
Основні витрати студента в Польщі

Одне з найважливіших питань для батьків та абітурієнтів – це вартість навчання в Польщі та, власне, вартість проживання, харчування в цій країні для студентів.

Детальніше
11Лютого
ЧОМУ СТУДЕНТИ ОБИРАЮТЬ ВІСТУЛУ?

«Найкраще підготувати наших випускників до їх майбутньої кар’єри, постійно модернізуючи навчальні технології та адаптуючи програму до мінливого світу» - це місія, яку наслідує Академія VISTULA.

Детальніше
06Лютого
УКРАЇНСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ В ПОЛЬЩІ

А чи знаєте ви, що у Польщі серед іноземних бізнесменів найбільшу частку складають громадяни України? Такі дані повідомляють аналітики, орієнтуючись на офіційну статистику Управління соціального страхування в Польщі (ZUS).

Детальніше

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!