Новини

26 Квітня, 2019
Радісних та затишних Вам великодніх свят!
Радісних та затишних Вам великодніх свят!

 

Христос Воскрес!

Колектив польсько - української програми «ОсвітаПоль» щиро вітає Вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

Ми щиро раді, що з кожним роком маємо змогу вітати все більшу кількість учасників наших програм, їх випускників та партнерів.

Як воскресіння є символом перемоги добра та життя, так Ваші здобутки нехай стануть утвердженням справедливості та щасливої долі. Ми бажаємо Вам успіхів та розвитку, втілення задуманих та творення нових ідей.

Хай радість та світло наповнять Ваш дім, а Бог благословить усі добрі наміри та починання.  Весна нехай дарує розквіт світлих мрій та звершень, любові та тепла.

У свою чергу, ми продовжуємо інтенсивно працювати, аби і надалі представляти  найкращі освітні пропозиції для наших студентів.

Дякуємо, що Ви з нами. Радісних та затишних Вам великодніх свят!

ОСТАННІ НОВИНИ

24Лютого
Як обрати майбутню професію? Можливо, варто придивитися до вашого хобі?

Стоячи на порозі дорослого життя та усвідомлюючи всю відповідальність, молодій людині досить важко обрати майбутню професію. На рішення впливають багато чинників, у тому числі престижність та популярність певних професій, прагнення батьків та родичів, фінансове становище родини, думки друзів й

Детальніше
17Лютого
Особливості подорожей до Польщі. Зміни у правилах безвізового режиму з ЄС

Безвізовий режим України з Євросоюзом дає можливість туристам та людям у справах відвідувати Європу на термін до 90 днів, а отже, для студентів, які проходять навчання в Польщі, це не підходить. Їм потрібно відкривати студентську візу, яка має термін дії 1 рік.044) 584-49-26

Детальніше
14Лютого
Основні витрати студента в Польщі

Одне з найважливіших питань для батьків та абітурієнтів – це вартість навчання в Польщі та, власне, вартість проживання, харчування в цій країні для студентів.

Детальніше
11Лютого
ЧОМУ СТУДЕНТИ ОБИРАЮТЬ ВІСТУЛУ?

«Найкраще підготувати наших випускників до їх майбутньої кар’єри, постійно модернізуючи навчальні технології та адаптуючи програму до мінливого світу» - це місія, яку наслідує Академія VISTULA.

Детальніше

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!