Новини

02 Грудня, 2019
Автобусом зі Львова до Польщі — вигідний та зручний трансфер до місця навчання
Автобусом зі Львова до Польщі — вигідний та зручний трансфер до місця навчання

Студентам польських навчальних закладів, їх батькам та тим, хто поки лиш приглядається до освіти за кордоном, цікаво, як зручніше, швидше та, головне, дешевше дістатися до Польщі. Не зважаючи на розвиток авіасполучення між нашими країнами, все ж найбільш популярним і затребуваним на сьогодні залишається автобус. Львів, як найбільший транспортний вузол на Західній Україні, виступає відправною точкою для рейсів на Польщу.

Зі Львова автобусні рейси найчастіше ходять до Варшави, Кракова, Катовіце, Вроцлава, проте є рейси й до інших міст, таких як Люблін, Гданськ, Познань, Лодзь, Жешув, Радом. Відправляються вони, як правило, з головного автовокзалу, що знаходиться на Стрийській. Проте після того, більшість рейсів ще заїжджають на головний залізничний вокзал та на автовокзал «Північний», отож уточнюйте час відправлення з тої точки, що вам зручніша.

Конкуренція на ринку перевезень для пасажирів несе позитивні наслідки, адже чим більша кількість перевізників, тим нижчу вартість та кращий сервіс вони виявляють, а також пропонують зручні дати, розгалужені маршрути. Так, найбільшими і найвигіднішими перевізниками для студентів, що їдуть на навчання в Польщі, є компанії Ecolines, FlixBus, Leo Express та East West Eurolines. Остання, зокрема, пропонує тури не лише в найбільші польські міста, але й у відносно невеликі містечка.

Якщо розглянути вартість подорожі, то до Кракова з East West Eurolines можна дістатися щодня за 550 грн, з Ecolines теж щодня за 640 грн, з Leo Express від 450 грн (в залежності від дня поїздки), з FlixBus подорож буде вартувати від 680 грн. Окрім того, дані автобусні лоукостери проводять акції, оголошуючи шалені знижки. Так, якщо вам пощастить, можна придбати квиток за 100-200 грн.

Тривалість подорожі автобусним рейсом залежить від часу проходження кордону. Перевізники не можуть передбачати ситуації та черги на кордоні, тому вказують орієнтовний час. Це, мабуть, є найбільшим недоліком автобусного трансферу до Польщі.


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації, стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!