Новини

24 Лютого, 2020
Як обрати майбутню професію? Можливо, варто придивитися до вашого хобі?
Як обрати майбутню професію? Можливо, варто придивитися до вашого хобі?

Стоячи на порозі дорослого життя та усвідомлюючи всю відповідальність, молодій людині досить важко обрати майбутню професію. На рішення впливають багато чинників, у тому числі престижність та популярність певних професій, прагнення батьків та родичів, фінансове становище родини, думки друзів й інше. Проте чи не найліпше було б повернути вектор міркувань саме на себе, власну особливість, характер та здібності. Цікаво, що хобі якнайкраще зображає людину, оскільки є особистим її заняттям.

Кажуть, що найщасливіші й найуспішніші ті люди, у яких захоплення і професійна діяльність збігаються. Адже чудово, коли займаєшся справою, що до душі, а за це ще й отримуєш гроші. Сучасні хобі часто наштовхують ініціативних, талановитих людей на відкриття стартапу або стають основою власного бізнесу. Тож, якщо вас приваблює вища освіта в Польщі і ви роздумуєте над напрямком чи спеціальністю, придивіться до запропонованих хобі, що можуть стати майбутньою професією. Можливо, щось тут написано й про вас.

1. Захоплення малюванням.
Якщо ви відчуваєте справжнє задоволення від процесу малювання, у дитинстві відвідували відповідні секції та гуртки, то можливо варто показати свої шедеври знавцям. Навіть без всесвітнього визнання людина з просунутим рівнем у живописі сьогодні досить легко знайде можливість заробити.

2. Захоплення кулінарією.
Ви з дитинства допомагали мамі на кухні? Отримуєте задоволення від кулінарних експериментів? Так чому не зробити це хобі справою життя. Сьогодні дуже популярна домашня їжа, кондитерські вироби без шкідливих домішок, тому за неї платять непогані гроші. Окремо заслуговують уваги професійні шеф-кухарі, зарплати яких можуть бути захмарними.

3. Захоплення спортом.
Любите спорт, проте чемпіоном стати вам не світить? Але ж можна відкрити власний спортзал, стати фітнес-тренером, інструктором з екстремального виду спорту чи навіть вчителем з фізкультури. Враховуючи всеосяжну популярність сьогодні здорового способу життя, можливості безмежні.

4. Захоплення фотографією.
Маєте особливе бачення світу через об’єктив фото- чи відеокамери? А ви знаєте, що це затребувана професія, що гарно оплачується?! Сьогодні різні сфери діяльності потребують професійних фотографів, тож сміливіше!

5. Захоплення літературою, мовами.
Письменництво чи професійний копірайтинг починався також з дитинства, з захоплення літературою, мовами. Також варто не забувати про професію перекладачем, що дає можливість вивчати нові культури.

6. Захоплення комп’ютерними іграми.
Сьогодні навіть дитина, ганяючи в стрілялки, може підзаробити в мережі, що вже казати про професійних геймерів. Задумайтеся, захоплення іграми, програмами, комп’ютерами може призвести до високооплачуваної професії айтішника.

7. Захоплення повчаннями, порадами.
Вміння вислухати, дати розумну пораду, направити в потрібному напрямку може стати вам за професію. Сьогодні дуже затребувані професійні коучі, бізнес-тренери, психологи.

Польсько-українська програма «ОсвітаПоль» має широкий вибір освітніх пропозицій від вузів-партнерів, щоб опанувати вищенаведені й інші спеціальності. А якщо ви й досі вагаєтеся, то наші кваліфіковані фахівці проведуть профорієнтаційний аналіз ваших здібностей, допоможуть обрати навчальний заклад в Польщі відповідно до ваших інтересів та можливостей.


Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!
Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!