Новини

10 Березня, 2020
ЗАТРЕБУВАНІ ТА ВИСОКООПЛАЧУВАНІ ПРОФЕСІЇ – IT.
ЗАТРЕБУВАНІ ТА ВИСОКООПЛАЧУВАНІ ПРОФЕСІЇ – IT.

ІТ-спеціальності знаходяться сьогодні у топі вакансій від роботодавців у різних сферах економіки, а відрізняються вони серед інших стабільно високою заробітною платнею.

Останні роки ІТ-індустрія є однією з лідируючих галузей. Кількість ІТ-спеціалістів зростає з кожним роком, проте прогнозується, що потреба у кваліфікованих айтішніках вимірюватиметься у сотнях тисяч нових робочих місць, що означає перспективність даного напрямку.

Багато хто думає, що ІТ – це лише програмісти, проте вибір спеціальності у цій галузі набагато ширший.

ТОП-10 спеціальностей ІТ-сектора виглядає наступним чином:

1. Програмування – даний спеціаліст займається безпосередньо розробкою програмних продуктів, написанням програмного коду на мові програмування. Потрібен всім і завжди, оскільки затребуваний у різних сферах.
2. Web-інженер – займається розробленням інтернет-сайтів, мобільних додатків, їх контентом, програмуванням. Дуже популярна спеціальність, яка поєднує багато напрямків.
3. Web-майстер – підтримує правильне й ефективне функціонування інтернет-сайтів і мобільних додатків. Об’єднує в одній особі верстальника, програміста, адміністратора, дизайнера, контент-менеджера та оптимізатора.
4. ІТ-тестувальник – спеціаліст, що вивчає, як працює програма, знаходить в ній помилки, дефекти. Його завдання полягає в тому, щоб виявити, чи відповідає програмне забезпечення заявленій якості, чи може використовуватись за призначенням.
5. ІТ-архітектор – займається проектуванням інформаційних систем. Його задача – знаходити й вказувати на оптимальні принципи архітектури тієї чи іншої програми.
6. ІТ-дизайнер – це своєрідний художник, проте цифровий. Він створює зовнішній вигляд інтернет-сайтів, мобільних додатків, ігор, програм.
7. Бізнес аналітик – спеціаліст, який аналізує бізнес клієнта, основні його процеси, щоб виявити, що підлягає автоматизації. На його аналіз орієнтуються розробники програмного забезпечення при створенні продуктів.
8. Системний адміністратор виконує функцію завгоспа – забезпечує безперебійну роботу всієї комп’ютерної техніки та програмного забезпечення підприємства.
9. Спеціаліст ІТ-продаж – по суті, продавець, що відповідає за надходження нових клієнтів, а також за відносини зі споживачами (зберігання і аналіз даних клієнтської бази, партнерів, постачальників).
10. Менеджер проекту – очолює робочий процес по створенню програм, сайтів та інших проектів: ставить завдання, контролює їх виконання, розв’язує проблеми. Супроводжує й консультує клієнтів, оцінює наявні ресурси, визначає пріоритети.

Якщо комп'ютерна сфера - це ваша стихія, сміливо обирайте ці спеціальності! Практично кожного дня з’являються нові нові гаджети, програми; комп'ютерні технології інтегруються в нові сфери, тому потреба в ІТ - спеціалістах лише зростатиме.

Наші польські ВНЗ-партнери, тримаючи руку на пульсі сучасних тенденцій на ринку праці, пропонують широкий вибір ІТ-спеціальностей, як в топових політехнічних вузах, так і в більш бюджетних установах, проте з не менш якісним рівнем освіти.


Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно навчання та проживання студентів в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!
Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

ОСТАННІ НОВИНИ

27Березня
Нові освітні пропозиції від Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві

Нові освітні пропозиції від Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві: нові факультети, безкоштовні курси та стажування за кордоном.

Детальніше
24Березня
АКЦІЯ! Знижка 1000 грн. на послуги вступу до ВНЗ, ТЕХНІКУМІВ ТА ЛІЦЕЇВ!
Детальніше
20Березня
До уваги громадян України, які вимушені залишитися в Польщі через обмеження на кордоні, а термін їх легального перебування в Польщі завершується з 15 березня.
Детальніше
19Березня
Корисні поради для тих, хто вивчає польську мову

Польська й українська мова багато в чому схожі, особливо на лексичному рівні. Проте це не означає, що для вивчення польської мови не потрібно докладати зусиль. Дехто для її освоєння записується на курси, дехто пробує самостійно опанувати за допомогою підручників та онлайн-уроків

Детальніше

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!