Новини

10 Березня, 2020
ЗАТРЕБУВАНІ ТА ВИСОКООПЛАЧУВАНІ ПРОФЕСІЇ – IT.
ЗАТРЕБУВАНІ ТА ВИСОКООПЛАЧУВАНІ ПРОФЕСІЇ – IT.

ІТ-спеціальності знаходяться сьогодні у топі вакансій від роботодавців у різних сферах економіки, а відрізняються вони серед інших стабільно високою заробітною платнею.

Останні роки ІТ-індустрія є однією з лідируючих галузей. Кількість ІТ-спеціалістів зростає з кожним роком, проте прогнозується, що потреба у кваліфікованих айтішніках вимірюватиметься у сотнях тисяч нових робочих місць, що означає перспективність даного напрямку.

Багато хто думає, що ІТ – це лише програмісти, проте вибір спеціальності у цій галузі набагато ширший.

ТОП-10 спеціальностей ІТ-сектора виглядає наступним чином:

1. Програмування – даний спеціаліст займається безпосередньо розробкою програмних продуктів, написанням програмного коду на мові програмування. Потрібен всім і завжди, оскільки затребуваний у різних сферах.
2. Web-інженер – займається розробленням інтернет-сайтів, мобільних додатків, їх контентом, програмуванням. Дуже популярна спеціальність, яка поєднує багато напрямків.
3. Web-майстер – підтримує правильне й ефективне функціонування інтернет-сайтів і мобільних додатків. Об’єднує в одній особі верстальника, програміста, адміністратора, дизайнера, контент-менеджера та оптимізатора.
4. ІТ-тестувальник – спеціаліст, що вивчає, як працює програма, знаходить в ній помилки, дефекти. Його завдання полягає в тому, щоб виявити, чи відповідає програмне забезпечення заявленій якості, чи може використовуватись за призначенням.
5. ІТ-архітектор – займається проектуванням інформаційних систем. Його задача – знаходити й вказувати на оптимальні принципи архітектури тієї чи іншої програми.
6. ІТ-дизайнер – це своєрідний художник, проте цифровий. Він створює зовнішній вигляд інтернет-сайтів, мобільних додатків, ігор, програм.
7. Бізнес аналітик – спеціаліст, який аналізує бізнес клієнта, основні його процеси, щоб виявити, що підлягає автоматизації. На його аналіз орієнтуються розробники програмного забезпечення при створенні продуктів.
8. Системний адміністратор виконує функцію завгоспа – забезпечує безперебійну роботу всієї комп’ютерної техніки та програмного забезпечення підприємства.
9. Спеціаліст ІТ-продаж – по суті, продавець, що відповідає за надходження нових клієнтів, а також за відносини зі споживачами (зберігання і аналіз даних клієнтської бази, партнерів, постачальників).
10. Менеджер проекту – очолює робочий процес по створенню програм, сайтів та інших проектів: ставить завдання, контролює їх виконання, розв’язує проблеми. Супроводжує й консультує клієнтів, оцінює наявні ресурси, визначає пріоритети.

Якщо комп'ютерна сфера - це ваша стихія, сміливо обирайте ці спеціальності! Практично кожного дня з’являються нові нові гаджети, програми; комп'ютерні технології інтегруються в нові сфери, тому потреба в ІТ - спеціалістах лише зростатиме.

Наші польські ВНЗ-партнери, тримаючи руку на пульсі сучасних тенденцій на ринку праці, пропонують широкий вибір ІТ-спеціальностей, як в топових політехнічних вузах, так і в більш бюджетних установах, проте з не менш якісним рівнем освіти.


Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно навчання та проживання студентів в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!
Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!