Новини

06 Серпня, 2021
ЯК ЗНЯТИ КОШТИ В ПОЛЬСЬКОМУ БАНКОМАТІ?
ЯК ЗНЯТИ КОШТИ В ПОЛЬСЬКОМУ БАНКОМАТІ?

Знімаємо гроші в польському банкоматі

Дуже часто може з'явитися необхідність в знятті грошових коштів з карти в польському банкоматі, тому зараз ми з вами розберемося як це зробити, щоб уникнути труднощів.
Почнемо з того, що в Польщі існує bankomat і wplatomat. Перший призначений для зняття грошей, другий - для того, щоб покласти готівку на карту. Залежно від банкомата і вашого банку, з вас можуть стягувати різні комісії. Для початку краще проконсультуватися з вашим банком, щоб дізнатися, яку комісію вони стягують за зняття готівки за кордоном. Якщо ваш банк стягує фіксовану комісію за транзакцію, то постарайтеся знімати нечасто і великими сумами, щоб уникнути повторних комісій. Найбільш популярними банкоматами є Santander і Millenium, оскільки мають більш вигідний курс і беруть не більшу комісію.

Для того, щоб зняти гроші в польському банкоматі або скористатися польським банком, вам може знадобитися знання деяких польських слів:

Wyplata / Platnosc - оплата

Stan konta - залишок на рахунку

Prowizja - комісія

Waluta polska - польська валюта

Transakcja odrzucona / realizowana - операція відхилена / закінчена

Oczekiwanie - очікування


Wplacic pieniadze - заплатити гроші

Depozyt - депозит

Przelew / transfer - переведення

Numer konta - номер рахунку

У більшості банкоматів є можливість перемикнутися на англійську мову, тому для тих, хто володіє цією мовою, ніяких труднощів розібратися не складе.


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль»
Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

 

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!