Новини

03 Вересня, 2021
На що звернути увагу при оренді квартири в Польщі?
На що звернути увагу при оренді квартири в Польщі?

На що звернути увагу при оренді квартири в Польщі?

Кожен, хто приїжджає до Польщі на тривалий час, звичайно ж думає про оренду квартири. Однак процес оренди може нести в собі небезпеку бути ошуканим, тому потрібно бути максимально уважним і обережним. Якраз про це ми сьогодні й поговоримо.

На що варто звернути увагу при пошуку і виборі житла?

- В першу чергу, потрібно шукати квартири на спеціалізованих сайтах
- Дізнайтеся заздалегідь, чи включені в оренду комунальні послуги
- Зверніть увагу на показання лічильників на момент заселення
- Уточніть період оренди
- Домовтеся про суму та умови повернення кауцїї (застави)
- Поцікавтеся, чи є у квартирі інтернет і чи включена його вартість в оренду
І звичайно ж, оцініть стан квартири на момент заселення.

Для того, щоб не було несподіванок, потрібно обов'язково перечитати договір оренди. Багато хто думає, що це стандартна процедура, однак туди можуть бути включені пункти, які вас не влаштують.
Пам'ятайте про кауцію. Кауція (kaucja) - це застава в розмірі, зазвичай, місячної оплати житла, яку беруть як гарантію того, що приміщення залишиться в такому ж стані, як було спочатку. Якщо при виселенні стан квартири не змінився, то кауція повертається в повному обсязі.

І звичайно, заздалегідь уточнюйте ціну і питайте про додаткові оплати. Не радійте завчасно, якщо вам запропонують кавалерку (однокімнатну квартиру-студію) в центрі Варшави за 1000 злотих, оскільки можуть додатково з'явиться комунальні послуги, інтернет та головне - "czynsz" - щомісячна оплата на утримання будинку та прибудинкової території. Іноді вона може становити й половину суми за квартиру.


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти та проживання студентів в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль»
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!