Новини

24 Квітня, 2022
Навчання українською мовою на 1-му курсі в Collegium Civitas
Навчання українською мовою на 1-му курсі в Collegium Civitas
Навчання українською мовою на 1-му курсі в Collegium Civitas
 
Collegium Civitas розпочинає адаптативну програму з можливістю навчатись українською мовою на 1-му курсі, яка має заохочувати молодих людей з України почати навчання у Польщі. Учасники зможуть навчатися протягом року українською мовою, а потім продовжити навчання польською мовою на 2-му курсі. Пропозиція охоплює 2 напрямки навчання: міжнародні відносини та менеджмент.
 
«Студенти з України навчаються в Collegium Civitas вже понад десяток років. Цього навчального року – це майже 400 осіб, які навчаються польською чи англійською мовами» – пояснює ректор Collegium Civitas проф. Станіслав Моцек, додавши, що «в ситуації, коли з початку російської агресії понад 2 мільйони біженців з України вже перетнули польсько-український кордон і деякі з них будуть змушені довше залишатися в нашій країні, є надзвичайно важливим допомогти цим людям нормально функціонувати. Звідси й виникла ідея організувати навчання за однорічною програмою українською мовою».
 
Нова пропозиція стосується факультетів "міжнародні відносини" та "менеджмент". Варто наголосити, що це пропозиція для тих, хто хоче вперше розпочати навчання на першому рівні Collegium Civitas. Навчанню з однорічною україномовною програмою передуватиме курс польської мови, в рамках якого абітурієнти покращать та закріплять свої знання мови, що в майбутньому дозволить їм вільно продовжувати навчання на старших курсах, яке здійснюється польською мовою.
 
"Віримо, що таким чином ми можемо підтримати освіту молодого покоління українок та українців, роль яких у відбудові зруйнованої війною Батьківщини неможливо переоцінити”, – додає проректор з навчальної роботи д-р Роланд Заржицький.
 
Університет також відкритий для прийому на роботу додаткових викладачів, які, як і студенти, втекли з України від війни й могли б проводити заняття в рамках однорічної адаптативної програми українською мовою.

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль».
Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!