Новини

16 Червня, 2023
Робота під час канікул
Робота під час канікул
Канікули - це ідеальний варіант для студентів, щоб заробити собі на розваги та навчання. Студенти можуть працювати під час навчання, на канікулах між семестрами та влітку.
 
Можна шукати роботу для інвестиції у майбутнє, тобто за фахом. Як правило, це стажування та практики у різних компаніях, термін проходження стажування починається від 2 тижнів. Така робота буде великим плюсом, оскільки стажування для університету теж потрібно проходити, але якщо ви зробите це завчасно – вам його зарахують.
 
Але, зазвичай, конкурс на подібні стажування дуже великий, тому студенти перших курсів шукають просту роботу.
 
Якщо пошукати по різних сайтах, можна побачити багато вакансій для студентів на канікули.
 
Ким можна працювати під час канікул? Найпоширенішими професіями серед молоді є:
 
Промоутер. Робота оплачується погодинно, але оплата невелика, все залежить від того, скільки годин на день ви працюватимете. У Польщі ставка варіюється від 23 до 26 злотих.
 
Офіціант. Напевно, найпопулярніша робота серед студентів. Зазвичай, запрошують на роботу до ресторанів, які знаходяться в готелях, можна брати додаткові зміни та непогано підзаробити. Часто доступні вакансії в кафе та барах.
 
Кур'єр. Багато іноземців, які мають права водія, йдуть працювати в Uber Eats або DHL. Проте багато працює пішими кур'єрами.
 
Продавець-консультант. Також дуже поширена робота, годинна ставка близько 23 злотих.
 
Няня. Тут багато залежить від людських якостей, багатьом це просто не підходить чи нецікаво.
 
Менеджер або адміністратор.У Польщі величезна кількість офісів, де постійно змінюються працівники, тож робота адміністратора дуже гарна перспектива.
 
 
Роботи в Польщі достатньо, але якщо не хочете працювати фізично, то краще подбає про підробіток заздалегідь, пошукати вакансії в компаніях і добре підготується до співбесіди.

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації, стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!
 
☎Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!