Новини

09 Серпня, 2023
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ ВРОЦЛАВА
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ ВРОЦЛАВА
Вроцлав - неймовірно красиве зелене місто з великою кількістю мостів. Це місто гарне за будь-якої погоди та в будь-якому сезоні, але особливо привабливе навесні, коли на деревах з'являється перше листя.
 
Вважається, що місто було засноване у 1000 році, і встигло побувати у складі різних держав. Часті зміни правління вплинули й на зовнішній вигляд міста, тому туристи зможуть побачити змішання різних архітектурних стилів.
 
Основні визначні пам'ятки знаходяться на Тумському острові та навколо ринкової площі міста. Першою та головною пам'яткою майже всіх польських міст є Ринкова площа та Ратуша. Площа Вроцлава – це місце, де зосереджене все життя середньовічного міста. А також можна побачити маєток знатних осіб, в якому зараз знаходиться музей.
 
Багато хто напевно чув про таку пам'ятку, як вроцлавські гноми. Це невеликі бронзові статуї, які почали з'являтися у Вроцлаві на початку 2000-х років. У кожного гнома тут своя історія, можна навіть взяти екскурсію та послухати, а також для туристів є ціла карта з місцями їхнього перебування.
 
Ще одним популярним серед приїжджих місцем є скульптурна група “Перехід 1977-2005”. Ця композиція присвячена народним протестам 1981 року та всім, хто постраждав під час репресій. Надзвичайно реалістичні постаті людей входять під землю й виходять з неї на іншому боці вулиці. Кожен, хто бачить цю сцену, вражається. Це уособлює людей зниклих безвісти та перемогу над режимом.
 
У Вроцлаві багато костелів та соборів. Не менш відвідуваним є Вроцлавський собор. Цей собор став першою подібною спорудою в Польщі, збудованою з цегли, у готичному стилі.
 
Обов'язково варто завітати до королівського палацу Вроцлава. Раніше в палаці була резиденція прусських королів. Спочатку будівлю було збудовано у стилі віденської архітектури, але пізніше споруду перебудували у стилі ренесанс. Зараз усередині знаходиться музей, а зовні можна помилуватися гарним садом.
 
А знаєте, як ще називають Вроцлав? Miasto Spotkań - Місто зустрічей. Тому вам обов'язково варто його відвідати. Можливо, тут і відбудеться головна зустріч у вашому житті!


Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!