Новини

Зимовий набір до польських Університетів розпочато! Початок навчання — березень 2024 детальніше>>>

 

15 Листопада, 2023
Доставка продуктів з онлайн супермаркетів в Польщі
Доставка продуктів з онлайн супермаркетів в Польщі

Доставка продуктів з онлайн супермаркетів в Польщі
Після коронавірусу більшість магазинів надають послугу доставки продуктів.
Які найпопулярніші онлайн супермаркети в Польщі?


Лідером є Carrefour
Проте, доставка працює не у всіх містах Польщі. Carrefour Shopping Daily надає безкоштовну доставку при покупці, щонайменше на 250 злотих, при рахунку на суму від 170 злотих – доставка 9.90зл, а до 170 зл. - доставка обійдеться в 19.90 зл. Дуже зручно, що оплачувати можна різними способами: карткою, переказом, blik-кодом або готівкою у спеціальних точках.


Не менш популярним магазином є Auchan
На відміну від Carrefour тут є мінімальна вартість покупок – 100 злотих. Є можливість оформити доставку двома варіантами: стандартна - 14.90 злотих або доставка того ж дня за 19.90 злотих.


Frisco
При замовленні заморожених, свіжих чи охолоджених продуктів доставка здійснюється на спеціальній машині з холодильником – FriscoVan. Перша доставка у них безкоштовна, а далі працює правило: що вища вартість замовлення, то нижча вартість доставки.


Leclerc Drive
Виділяється серед інших своєю присутністю у більшій кількості міст Польщі та великим асортиментом продуктів. Але здійснюють доставку лише 5 днів на тиждень.


В основному замовлення доставляють 7 днів на тиждень з 8:00 до 22:00, але деякі інтернет-магазини працюють інакше. У Польщі достатньо магазинів, які пропонують замовити продукти через Інтернет. Частина може доставити замовлення навіть у неторгові неділі.
Онлайн доставка продуктів не втрачає популярності й після скасування пандемії.Такий спосіб дозволяє не стояти у чергах за покупками, не контактувати з іншими людьми у супермаркетах та економити час.
Значно розширило свою роботу в Польщі Glovo, яке доставляє покупки практично з будь-якого магазину.


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти проживання в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль».
Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info

 

 

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!