Новини

16 Березня, 2020
Вибір міста навчання в Польщі: пріоритетні напрями
Вибір міста навчання в Польщі: пріоритетні напрями

 

Протягом 3-5 років навчання в Польщі українські студенти поступово адаптуються до міста, в якому вчаться. Тут вони обживаються, знайомляться з оточенням, знаходять першу роботу та починають розвиватись професійно. Після закінчення ВИШу більша частина випускників так і залишається жити в тому регіоні, де навчалися, тому вибір міста є дуже важливим для подальшої кар’єри молодого фахівця. Тож чи варто віддавати перевагу навчальним закладам, що знаходяться в регіонах, де професійний розвиток є обмеженим?

Східні регіони Польщі – вдалий вибір для навчання чи ні?

Польща за площею території займає 10 місце в Європі, складається з 16 воєводств. Кожен регіон цієї держави має свої особливості розвитку, рівень середньомісячної зарплати та безробіття. Найслабшими в економічному плані є східні регіони Польщі, до яких входять Любельщина , Жешувщина, Білосточина. Рівень безробіття тут вище середнього показника в державі.

Територіальна близькість східних регіонів Польщі до України зробила їх одним з найпопулярніших напрямів для отримання європейської вищої освіти серед українців. Проте чи варто спокушатися на малу відстань до місця навчання, тоді коли вирішується майбутнє?! Здобувши освіту на сході країни та адаптувавшись до нового оточення, молодий фахівець змушений буде знову переїжджати до іншого міста, регіону, щоб мати більші шанси для професійного розвитку.

Перспективні регіони для навчання в Польщі

Найбільш цікавими для отримання європейського диплому про вищу освіту є регіони, що мають стабільний економічний розвиток та гарну перспективу на майбутнє. Варшава, як столиця Польщі, є безперечним лідером, що показує високі стабільні показники розвитку, має найвищий рівень заробітної плати та низький рівень безробіття.

Проте не лише в столиці є гарні перспективи для професійної кар’єри молодих фахівців. «ОсвітаПоль» рекомендує абітурієнтам та їх батькам звернути увагу на наступні розвинені міста Польщі, що мають гарні освітні пропозиції:

  • Краків;
  • Вроцлав;
  • Познань;
  • Гданськ;
  • Лодзь;
  • Щецин.

На сьогоднішній день вибір вузів та спеціальностей в Польщі дуже широкий. Після зниження цін на навчання в державних університетах вибрати дійсно є з чого, тож підходити до цього питання потрібно вкрай розсудливо, консультуючись із фахівцями напрямку.

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації, стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення.

Прес-центр ОсвітаПоль™

(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

ОСТАННІ НОВИНИ

27Березня
Нові освітні пропозиції від Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві

Нові освітні пропозиції від Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві: нові факультети, безкоштовні курси та стажування за кордоном.

Детальніше
24Березня
АКЦІЯ! Знижка 1000 грн. на послуги вступу до ВНЗ, ТЕХНІКУМІВ ТА ЛІЦЕЇВ!
Детальніше
20Березня
До уваги громадян України, які вимушені залишитися в Польщі через обмеження на кордоні, а термін їх легального перебування в Польщі завершується з 15 березня.
Детальніше
19Березня
Корисні поради для тих, хто вивчає польську мову

Польська й українська мова багато в чому схожі, особливо на лексичному рівні. Проте це не означає, що для вивчення польської мови не потрібно докладати зусиль. Дехто для її освоєння записується на курси, дехто пробує самостійно опанувати за допомогою підручників та онлайн-уроків

Детальніше

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!