Новини

26 Листопада, 2019
Освітні тури 2020 - обирай свій університет
Освітні тури 2020 - обирай свій університет

Народна мудрість стверджує: «Краще один раз побачити, аніж сто разів почути». Якщо ви бажаєте отримати вищу освіту в Польщі, маєте сумніви, який навчальний заклад обрати, щоб отримати чудові перспективи на майбутнє, освітні тури від «ОсвітаПоль» саме для вас!

На даний момент продовжується реєстрація учасників на освітні тури на наступний рік, що відбудуться:

  • 07-10 травня 2020 р.;
  • 19-22 листопада 2020 р.

Дуже популярні освітні тури від Польсько-української програми «ОсвітаПоль» цікаві майбутнім абітурієнтам та їх батькам. Триденний тур стане не просто приємною туристичною подорожжю до Польщі, а й надасть можливість ознайомитись із кращими навчальними закладами Варшави та Кракова. Під час цього візиту ви ознайомитеся з особливостями європейської системи освіти, її перевагами, відвідаєте ті університети, що вас найбільше цікавлять. Так ви зможете дізнатися більше про реалізацію навчальної програми в обраних вузах, їх викладацький склад, умови навчання та проживання тощо.

Крім того, у вас буде достатньо вільного часу для цікавих екскурсій, комфортного шопінгу та дегустації польської кухні. Освітні тури від «ОсвітаПоль» – це вдале поєднання приємного з корисним! Поспішайте, адже кількість місць обмежена!


Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

ОСТАННІ НОВИНИ

22Жовтня
Реєстрація до польських технікумів та ліцеїв

Вступна кампанія до польських технікумів та ліцеїв суттєво відрізняється від вступної кампанії до вищих навчальних закладів. Раніше розпочинається вступ і першочергово приймають громадян Польщі, лише потім - іноземців.

Детальніше
20Жовтня
ПОЛЬСЬКИЙ РОЗМОВНИЙ КЛУБ ВІД «ОСВІТАПОЛЬ»

 РЕЄСТРАЦІЯ ВІДКРИТА

 

Детальніше
19Жовтня
"Karta pobytu" - що це і для чого потрібно?

Кожен іноземний студент може отримати посвідку на проживання в Польщі.

Детальніше
18Жовтня
Польські технікуми та ліцеї - безкоштовне навчання для українців

Якщо вас цікавить освіта в Польщі, не обов’язково чекати закінчення 11 класу — польські ліцеї та технікуми радо відчиняють свої двері для українців. Маючи на руках свідоцтво про повну середню освіту після закінчення 9 класу, ви можете продовжити навчання в Польщі безкоштовно!

Детальніше
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!