Новини

08 Січня, 2020
Дуальне навчання в Польщі. Пропозиція Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві
Дуальне навчання в Польщі. Пропозиція Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві

Європейський Союз на сьогодні є одним зі світових лідерів у підготовці кваліфікованих кадрів, особливо професійно-технічних спеціальностей. Таким успіхом система європейської освіти завдячує саме дуальному навчанню, засновником якого стала Німеччина. Сьогодні ця практика поєднання навчання та стажування поширилася по всій Європі, і набула популярності у тому числі й в Польщі. Польська вища освіта успішно перейняла досвід сусідів, пропонуючи в провідних вузах дуальне навчання.

Унікальна пропозиція від Міжнародного університету логістики і транспорту

Дуальність освіти передбачає взаємодію освітнього навчального закладу та виробничої сфери, що в результаті дає чудову підготовку кваліфікованих кадрів із певного профілю. Основне завдання такої форми навчання – знищити розрив між теорією й практикою, освітою в лекційних залах і виробництвом на підприємстві. Як показав досвід, це значно підвищує якість підготовки фахівців, така освіта враховує потреби сучасного ринку праці й роботодавців.

Так, Міжнародний університет логістики і транспорту, що у Вроцлаві, запропонував студентам унікальну пропозицію – дуальне навчання. Унікальність її полягає в тому, що така форма навчання передбачає оплачуване стажування в партнерських компаніях, яке студент буде поєднувати з отриманням теоретичних знань в університеті. При цьому навчання в вузі оплачує компанія. Досить приваблива пропозиція, чи не так?!

Формула навчання в Польщі за пропозицією даного вузу дуже цікава: 3 дні навчання й 2 дні стажування. Актуальна пропозиція на наступних освітніх напрямах:

  • логістика – інженер, стаціонар, навчання І ступеня;
  • логістика – бакалавр, стаціонар, навчання І ступеня;
  • транспорт – бакалавр, стаціонар, навчання І ступеня.

До стажування на підприємствах-партнерах студенти приступають лише по закінченню другого семестру, попередньо пройшовши конкурсний відбір (враховується успішність навчання, знання мови, мотивація, т.п.). З понеділка по середу вони матимуть академічні заняття в університеті, а з четверга по п’ятницю проходитимуть стажування на фірмі. Цікаво, що за таке стажування студент отримує платню, що встановлюється вузом та компанією, і яка є не нижчою за вартість навчання.

Партнерами університету є добре відомі компанії зі світовим ім’ям, такі як: CCC S.A., Fleet Partners, Crusar, Ritex, FF Fracht, Wega A, Amazon, Leoni, Hellmann та інші. Своїм безцінним досвідом ці організації готові ділитися з молодими фахівцями, надаючи їм унікальну можливість – зсередини освоїти особливості професії, вивчити в деталях галузь логістики, транспорту. Важливо, що по закінченню дуального навчання випускник не зобов’язаний працевлаштовуватися до компанії, де він стажувався. Проте на співбесіді в такого фахівця буде очевидна перевага - окрім диплома він матиме мінімум два роки досвіду роботи. Чудовий початок успішної кар’єри.


Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!