Новини

24 Січня, 2020
Обираємо професію : сфера "beauty" та "fit"
Обираємо професію :  сфера "beauty" та "fit"

Кожна людина хоче сповільнити час, щоб продовжити свою молодість та красу. Хоча це неможливо, але призупинити процеси старіння, візуально залишатися молодим та сповненим життєвої енергії якомога довше – це реально, завдяки досягненням сучасної науки.

І на допомогу сучасним людям з їх малорухомим способом життя, поганою екологією та постійними стресами приходять спорт, правильне харчування та естетична медицина. Ці напрями взаємно підсилюють ефект один одного та здатні забезпечити стабільно хороший результат. Потреба людства зберігати молодість буде актуальною завжди. Тому попит на фахівців - косметологів, дієтологів, спеціалістів дермато-косметологічних центрів, персональних тренерів тільки зростатиме.

Якщо ви на етапі вибору майбутньої професії, пропонуємо розглянути напрями навчання, які забезпечать вас цікавою та затребуваною спеціальністю та дадуть можливість отримувати високу платню за свою роботу в майбутньому.

Університет Косметології у Варшаві – це спеціалізований вищий навчальний заклад, що готує висококваліфікованих спеціалістів у галузі сучасної косметології, дієтології, області створення та виробництва косметичних засобів.

Випускники Університету Косметології після закінчення навчання будуть готові до виконання різних видів косметичних процедур із правильним підбором відповідних косметичних засобів; до використання спеціальної апаратури під час проведення косметичних процедур; до правильного підбору та призначення відповідних косметичних засобів; до діагностики стану шкіри і плідної співпраці з лікарем-дерматологом у сфері спеціального догляду за шкірою; до проведення фізіотерапевтичних процедур, враховуючи показання та протипоказання пацієнтів.

Випускники Університету зможуть працювати в різноманітних медичних, освітніх, спортивних закладах, а також у сфері громадського харчування, як дієтологи та в галузі виробництва косметичних засобів.

Вартість навчання в Університеті Косметології – від 1110 євро за рік.

Факультет косметології також представлений в Суспільна Академія Наук Варшаві, вартість навчання 1665 євро за рік. В таку ж суму обійдеться навчання на факультеті фізіотерапії (медична реабілітація).

Якщо ж вам до вподоби Краків, то вартість навчання на факультеті косметології в Академії ім. Моджевського становить 1350 євро за рік, на факультеті «Дієтика» - 1300 євро за рік, «Фізіотерапія» - 1445 євро за рік.

Навчання на таких факультетах у Вроцлавському державному медичному університеті обійдеться українському студенту в 2650 євро за рік, а в Лодзінському державному медичному університеті – від 4335 євро на рік.

Надійним партнером ОсвітиПоль є Університет спортивної освіти у Варшаві – однин з кращих ВНЗ недержавної форми власності, що спеціалізується в області фізичного виховання та спорту. Навчання проходить за авторською, сучасною програмою, яка включає багато практичних занять, широкі пропозиції навчальних практик, спортивних спеціалізацій, які в майбутньому допоможуть студенту бути конкурентним на ринку праці чи розвивати власну спортивну кар’єру. Університет навчає майбутніх персональних тренерів, вчителів фізичного виховання, інструкторів, тренерів різних видів спорту та активного відпочинку, менеджерів спорту та спортивних дієтологів. Також студенти Університету мають можливість здобути професію - вчителя коригувальної та компенсаційної гімнастики. Вартість навчання - 1010 євро в рік.


Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

ОСТАННІ НОВИНИ

17Лютого
Особливості подорожей до Польщі. Зміни у правилах безвізового режиму з ЄС

Безвізовий режим України з Євросоюзом дає можливість туристам та людям у справах відвідувати Європу на термін до 90 днів, а отже, для студентів, які проходять навчання в Польщі, це не підходить. Їм потрібно відкривати студентську візу, яка має термін дії 1 рік.044) 584-49-26

Детальніше
14Лютого
Основні витрати студента в Польщі

Одне з найважливіших питань для батьків та абітурієнтів – це вартість навчання в Польщі та, власне, вартість проживання, харчування в цій країні для студентів.

Детальніше
11Лютого
ЧОМУ СТУДЕНТИ ОБИРАЮТЬ ВІСТУЛУ?

«Найкраще підготувати наших випускників до їх майбутньої кар’єри, постійно модернізуючи навчальні технології та адаптуючи програму до мінливого світу» - це місія, яку наслідує Академія VISTULA.

Детальніше
06Лютого
УКРАЇНСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ В ПОЛЬЩІ

А чи знаєте ви, що у Польщі серед іноземних бізнесменів найбільшу частку складають громадяни України? Такі дані повідомляють аналітики, орієнтуючись на офіційну статистику Управління соціального страхування в Польщі (ZUS).

Детальніше

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!