Новини

Навчання українською мовою в польських університетах — детальніше>>>

21 Вересня, 2022
"Karta pobytu" - що це і для чого потрібно?

Karta pobytu - офіційний документ, що посвідчує особу іноземця, який легально проживає на території  Польщі.

Після зарахування до польського ВНЗ, абітурієнт отримує офіційний документ, на підставі якого оформлюється  віза. Для навчання та тимчасового підробітку  її буде цілком достатньо, але якщо студент захоче  оформитися на постійну роботу,  придбати у власність авто або квартиру - потрібно оформити карту побуту.

По суті, Karta pobytu - це посвідка на проживання, яка дає власнику можливість проживати в Польщі без постійного продовження візи та безліч інших переваг:

- офіційно працювати на території Польщі

- багаторазово перетинати кордон Польщі та інших країн Шенгену без отримання візи

- економити на виїздах для продовження візи

-  купувати у власність транспортні засоби та нерухомість, відкривати власний бізнес тощо

- отримати 35%  знижку на придбання залізничних квитків

- з Картою набагато простіше отримувати візи в країни, які не входять до Шенгенської зони, наприклад, в США, Канаду, Британію  тощо

І ще одна важлива перевага карти побуту для тих, хто планує залишатися в Польщі на постійне місце проживання - для отримання громадянства вам будуть потрібні офіційно прожиті роки на території цієї країни. Перебування по візі не враховується. Для громадянства будуть зараховуватися тільки ті роки, які були прожиті в Польщі з Картою побуту.

⠀ Виготовляється Карта від 4 до 10 місяців, тому про її оформлення варто подбати заздалегідь. Ми надаємо підтримку своїм студентам в процесі оформлення даного документу.

Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™

(044) 584-49-26

(097) 747-64-02

(050) 437-28-03

info@osvitapol.info

www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!