Новини

У зв'язку з відключеннями електроенергії, можливі перебої в роботі інфолінії ОсвітаПоль. Ми обов'язково до вас перетелефонуємо відразу, як це буде можливим. Вибачте за незручності.

18 Листопада, 2022
ЧИ ВАРТО БОЯТИСЯ?
ЧИ ВАРТО БОЯТИСЯ?

Нерідко, відправляючи підлітків на навчання в іншу країну, батьки починають дуже хвилюватися: "А що, якщо щось піде не так? Раптом щось трапиться? Хто допоможе моїй дитині в чужій країні?"

Часи змінилися і батькам не варто побоюватися відпускати дітей, оскільки можливість навчання в Польщі відкриває в житті безліч перспектив, які молоді люди, можливо, не змогли б отримати у своїй країні. Навчання за кордоном - це ключ до іншого життя, кращого життя. Це нові можливості, це розширення своєї свідомості та хороший досвід самостійного життя.

Нині у нас завжди під рукою інтернет, де можна знайти будь-яку інформацію і відповіді на запитання, що цікавлять, телефони, завдяки яким завжди можна бути на зв'язку і багато іншого.

Польща вважається дуже безпечною і доброзичливою країною в плані навчання і проживання. Згідно з даними статистики, це одна з найбільш захищених держав Європи. Поляки так само славляться своєю гостинністю, а наші менталітети багато в чому схожі.

Але найголовніше, це можливість скористатися нашою програмою опіки над студентами. Допомога в адаптації до незнайомого середовищі необхідна й актуальна, особливо на початкових етапах. Також протягом наступних етапів навчання і проживання в Польщі студентам потрібна професійна підтримка у розв'язанні актуальних питань і потреб. Наші студенти та їхні батьки можуть відчувати себе впевнено і захищено, знаючи, що ми завжди поруч!

Ми гарантуємо:
- Опіку над неповнолітніми студентами
- Практичну й інформаційну допомогу
- Центр обслуговування для студентів розташований в центрі Варшави, куди завжди можна звернутись в разі необхідності
- Мережа професійних координаторів по всій Польщі
- Гаряча телефонна лінія працює 24 години на добу
- Медична та юридична допомога
- Підбір та бронювання місця проживання
- Допомогу в працевлаштуванні

Не варто забувати, що сучасні підлітки швидко адаптуються до нових умов і досить самостійні, тому їм просто потрібно довіритися, а ми допоможемо в іншому.


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль»
Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

 

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!